Spoznajte Rodinné LOVEstories Mariána Miezgu

Začiatkom marca sme zo dňa na deň ostali všetci doma. Počas tohto obdobia nám uľahčovali a spríjemňovali život rôzne technológie. Internet, mobil, tablet či televízia od Orangeu sa stali pomocníkmi aj v rodine herca Mariána Miezgu a jeho synov – Filipa a Borisa. Ako vyzerajú ich spoločné rodinné LOVEstories?

Tak ako v každej rodine, aj u Mariána Miezgu majú občas rozdielne názory a pohľady na fungovanie v domácnosti. Napríklad, obľúbený herec tvrdí, že najviac času trávi na telefóne jeho mladší syn, on hovorí pravý opak. Ako to v skutočnosti je? Viac sa dozviete vo videu.

Ako najradšej trávite spoločný čas?

Marián: Veľmi radi športujeme a väčšinou spolu hrávame futbal. Mňa to vždy ťahalo von a bol som zúfalý, ak som mal „zaracha“. Dnešné deti to majú naopak a skôr im vadí, keď nemôžu pozerať televízor alebo hrať hry. Snažím sa to synom skĺbiť a im to nerobí problém.
Filip: Radi spolu chodíme na chatu. Pokiaľ nemáme tréningy, chodíme k nám do parku, kde si zahráme s kamošmi futbal alebo sa bicyklujeme.

Kto z vašej rodiny trávi najviac času online a s technológiami v ruke?

Marián: Ja si myslím, že je to tak spravodlivo rozdelené. Deti väčšinou hrávajú nejaké hry, ale majú na to určené dni a ja vtedy, keď

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie:

    Nenašli sa žiadne