Boli sme sa pozrieť na BMW R18. Ako vyzerá naživo?

Ak spomeniem motocykel BMW, tak väčšinu motorkárov napadne motorka s motorom boxer. Práve boxer je pre motocykle BMW špecifický a nezameniteľný. Avšak len nedávno BMW predstavilo motorku s najväčším vyrobeným motorom boxer. Ako vyzerá naživo? Na to sme sa pozreli

Posted on:

SUV coupe Renault Arkana prichádza do Európy.

Renault Arkana je SUV coupe, ktoré je známe skôr z ruského trhu. Tam už sa nejakú dobu predáva, no teraz prichádza do Európy. Čo ponúkne?

Renault Arkana

Predná časť Renault Arkana je navrhnutá v štýle ostatných vozidiel Renault. Na mriežke chladiča nájdeme …

Posted on:

Aké Motorky plánuje Benelli na rok 2021?

Posledné týždne sledujem informácie o motocyklom výrobcovi Benelli. Objavujú sa oficiálne aj neoficiálne informácie. Niečo som si skúsil zistiť a poďme sa pozrieť čo plánujú.

Benelli 1200 GT

V súčasnosti má Benelli v ponuke motorky s nižším objemom motora. Je síce v ponuke …

Posted on:

Nissan 400Z bude poriadne športové auto.

Súčasný Nissan 370Z sa vyrába už od roku 2009 a už jeho životnosť končí. Je to síce na dnešnú dobu super auto. Má manuálnu prevodovku, šesťvalec s pohonom zadných kolies a manuálnu ručnú brzdu. Zostane aj nástupca verný klasike?

Nissan 400Z

Nástupca …

Posted on:

BMW v reklamnom videu chváli Mercedes-Benz triedy S.

Mercedes-Benz triedy S W223 bol predstavený len pred pár dňami, ale BMW zverejnilo trochu netradičné reklamné video na svojom Instagrame.

BMW

BMW radu 7 je priamym konkurentom vozidla Mercedes-Benz triedy S. O tom niet pochýb. Býva zvykom, že automobilky súperia medzi …

Posted on: