Nechutné! Z tohto budete mať husiu kožu: Žena prišla na to, prečo nefungovala umývačka riadu

Fotogaléria
fotiek v galérii

Ako píše The Sun, Trinity zdieľala so svojimi sledovateľmi video zobrazujúce okamih, keď jej priateľ zistil, prečo umývačka riadu jej mamy nefunguje. Vo videu je zadná časť umývačky riadu odlúpnutá a Trinity a jej priateľ okamžite zbadajú potkana, ktorý sedí vo vnútri spotrebiča. Keď vytiahnu zadnú časť stroja, zbadajú ďalšie tri potkany pobehujúce v umývačke riadu.

Video nazbieralo 2,8 milióna videní a komentujúci boli zo záberov úplne zdesení. „Nie. Vyhoďte celý dom,“ radil jeden divák, zatiaľ čo druhý súhlasil: „Keby som toto zbadal, skutočne by som tam padol mŕtvy.“ „Nikdy som nechcel vracať alebo plakať viac,“ napísal tretí.

@trinitykirkland

Bruh ##foryou ##foryoupage ##sick

♬ original sound – Trinity Kirkland

Mnoho komentujúcich neverilo, že je možné, aby potkany prežili v umývačke riadu. „Čo?!?! Ako sa tam dostali?!?!”, spýtal sa jeden komentujúci. „Ako sa to stalo? Teraz je zo mňa nervózna troska,“ znel ďalší komentár.

Niektorí však videli vtipnú stránku situácie. „Počkajte, vy ste nevedeli, že spôsob, akým fungujú umývačky riadu, je, že potkany prídu, zjedia jedlo z riadu a potom ho umyjú?,“ zavtipkoval jeden. „Vyzerá, že sú to mechanici!,“ dodal ďalší.