Thermana Laško Spa Resort je vaša dokonalá relaxačná destinácia

Kúpele Thermana Laško známe svojou relaxačnou termálnou vodou sú jedným z nie príliš skrytých slovinských pokladov. Kúpele ponúkajú vysokokvalitné relaxačné zážitky, ktoré podporujú zdravší životný štýl ich návštevníkov. Môže sa tiež pochváliť jedinečnou liečbou pre tých, ktorí majú problémy s pohybom, a pre tých, ktorí chcú takýmto problémom v budúcnosti predchádzať. 

Kúpele s hotelom a reštauráciou sa nachádzajú v malom idylickom mestečku Laško. Vďaka svojej jedinečnej polohe sú ideálnym bodom na začiatok vášho objavovania a spoznávania Slovinska. Prechádzka po okolí vám zároveň umožní nahliadnuť do fascinujúcej histórie Slovincov a celej krajiny. 

Rezort Thermana sa nachádza priamo v centre mesta pri rieke Savinja.

Ako sa dostanete do kúpeľného rezortu Thermana Laško?

Rezort Thermana sa nachádza priamo v centre mesta pri rieke Savinja. Samotné Laško sa nachádza v srdci kúpeľného regiónu Slovinska. 

O polohu kúpeľného rezortu sa nemusíte obávať, pretože priamo na mieste má takmer všetko, čo potrebujete a chcete. 

Tí, ktorí pricestujú autom, môžu využiť dostupné bezplatné parkovisko. Železničná stanica je tiež len na skok, ak niekedy prídete vlakom z Ľubľany do Laška.

Proces registrácie

Po prekročení prahu vás privíta majestátne schodisko budovy, ktoré akoby vítalo a pozývalo hostí dovnútra. Mnohé páry si na tomto obľúbenom mieste dokonca urobili svoje svadobné fotografie. 

Nemusíte však viazať uzol len preto, aby ste si mohli vychutnať a oceniť tento areál. Môžete tu zachytiť aj fotografie, ktoré môžete zdieľať na svojich účtoch na sociálnych sieťach. Ak chcete zvýšiť úroveň svojich príspevkov na sociálnych sieťach, nenechajte si ujsť príležitosť odfotiť sa s instagramovým mostom, ktorý spája hotel s jednou stranou rieky Savinja

Personál na mieste vás počas registrácie veľmi rád privíta a poskytne vám prehľad o zariadeniach a ich umiestnení. Môžete ich tiež požiadať, aby vám rezervovali prehliadku pivovaru v meste, čo je výlet, ktorý je rovnako zaujímavý sám o sebe. 

Každá oblasť má svoju vyhradenú recepciu a personál vás nasmeruje do správnej oblasti, ak potrebujete viac informácií o wellness centre, saunách, bazénoch a masážach.

Kúpele ponúkajú vysokokvalitné relaxačné zážitky, ktoré podporujú zdravší životný štýl ich návštevníkov.

Izby pre hostí

Každá izba v kúpeľnom rezorte Thermana Laško je útulne vybavená všetkým zariadením a vybavením, ktoré si môžete priať. Jej súčasťou je aj balkón, z ktorého sa otvára výhľad buď na rieku, alebo na hory. K dispozícii je aj minibar, v ktorom nájdete výrobky za primerané ceny, čo je v súčasnosti trochu zriedkavé. 

Okrem rýchleho a spoľahlivého Wi-Fi pripojenia v celom hoteli sa môžete pripojiť aj bez toho, aby ste opustili pohodlie svojej izby. So všetkými zariadeniami hotela je tiež veľmi malá šanca, že sa vám podarí stráviť viac času v izbe pre hostí. Samozrejme, pre prípady, keď by ste chceli zostať len vo svojej izbe, sú na televízore s plochou obrazovkou k dispozícii káblové kanály v angličtine.

Kúpeľne s vlastným sociálnym zariadením

Okrem hviezdneho vybavenia hotela stojí za zmienku aj vlastná kúpeľňa. Kúpeľne sú tiež mimoriadne moderne zariadené s obrovským zrkadlom a sprchovacím kútom. Využívať môžete aj toaletné zrkadlo a sušič vlasov. Mydlo aj šampón sú vo veľkých dávkovačoch, takže sa nemusíte obávať, že by vám počas pobytu došli zásoby. 

Termálne Bazény

Vonkajší bazén s relaxačnou termálnou vodou je nepochybne najlepšou a najpozoruhodnejšou súčasťou kúpeľného rezortu Thermana Laško. Ak vaša návšteva pripadne na zimný mesiac a vonku sa zdá byť chladno a tma, zamilujete si úžasný zážitok, ktorý vám termálne bazény môžu ponúknuť. 

Avšak aj v prípade, že ho navštívite v letnom mesiaci, keď je vonku horúco a teplo, môžete očakávať, že zážitok bude stále rovnako nezabudnuteľný. Ak to neviete, je už dokázané a otestované, že termálna voda je dokonalá nielen pre vašu pokožku, ale aj pre vaše zdravie vo všeobecnosti. 

Tešiť sa môžete aj na vnútorné a vonkajšie bazény, pričom v jednom z nich sa nachádza tobogán, ktorý si obľúbili rodiny s deťmi. 

Kúpele Thermana Laško známe svojou relaxačnou termálnou vodou sú jedným z nie príliš skrytých slovinských pokladov.

Kúpele a masáže 

V kúpeľnom rezorte sú k dispozícii aj rôzne druhy a formy masáží, pričom niektorí terapeuti sú najímaní priamo z Thajska. Okrem masáží sú v ponuke aj kúpele a kúpele. 

Rozmaznávať sa môžete aj voskovaním, peelingom tela, masážou tváre, detoxikáciou tela, starostlivosťou o ruky a mnohými ďalšími procedúrami. V saunovom centre sú k dispozícii aj rôzne možnosti saunovania. 

Ubytovanie

Skvelou možnosťou ubytovania v kúpeľnom stredisku sú moderné hotely, konkrétne Hotel Wellness Park Laško a Hotel Zdravilišce Laško.

Reštaurácie a bary

Kúpele Thermana sa špecializujú aj na luxusné gastronomické špeciality. Počas pobytu sa môžete tešiť na starostlivo pripravené jedlá, ktoré zaručene uspokoja vaše chuťové bunky. Thermana si vždy dáva záležať na organizovaní špeciálnej gastronómie pre príležitosti a podujatia, ako sú stretnutia, obchodné rokovania, svadby a iné. 

Vďaka svojej obetavej a vynikajúcej práci si Thermana odniesla aj niekoľko kulinárskych medailí z celej Európy. Starostlivo pripravené jedlá si môžete dopriať aj v rôznych hotelových reštauráciách.

Ďalšie zariadenia a vybavenie

Thermana Laško má kongresové sály a moderné priestory na rôzne podujatia, ako sú obchodné stretnutia, rokovania, konferencie, kongresy, semináre, prednášky a iné podujatia a spoločenské stretnutia. 

K dispozícii sú aj početné liečebné procedúry a liečebné wellness programy, ktoré sú založené na termálnej vode Thermana. Tieto liečebné programy zahŕňajú špecifické klinické procedúry, liečebnú rehabilitáciu, preventívne procedúry a základné procedúry. 

Kúpele Thermana Laško sú bezpochyby jednou z najlepších destinácií v Slovinsku, ak si potrebujete oddýchnuť a relaxovať. Tento wellness hotel, ktorý sa nachádza priamo v srdci kúpeľného regiónu krajiny, je povinnou zastávkou pre všetky rodiny, páry aj individuálnych cestovateľov.

Príspevky z rovnakej kategórie: