10 vozidiel, ktoré určite nepredávajte, pretože ich hodnota v budúcnosti vzrastie.

Kúpte za babku, predávajte ako kráľ. To je životné krédo, ktorým sa riadi každým maklér, realitný agent alebo predajca automobilov

Trhy s ojazdenými vozidlami fungujú rovnako, ako sme práve opísali. Preto nie je prekvapením, že existuje nespočetné množstvo príležitostí na získanie automobilov ako budúcich investičných nástrojov.

Byť zberateľom luxusných a hodnotných vozidiel si však vyžaduje značné investície, ako aj nezanedbateľné prevádzkové náklady. Musíte mať aj neskutočne široké všeobecné znalosti o automobiloch – ide o jeden z dôležitých predpokladov.

Experti z registra histórie automobilov carVertical zanalyzovali automobilový trh a pripravili pre vás zoznam 10 automobilov, ktoré by ste určite nemali predávať kvôli ich budúcnemu významnému nárastu hodnoty. Využili tiež svoju databázu carVertical, ktorá obsahuje tisíce správ o histórii automobilov, na podrobné a vyčerpávajúce preskúmanie niektorých štatistík o týchto konkrétnych modeloch. Poďme si spolu pozrieť finálny zoznam:

Alfa Romeo GTV (1993 – 2004)

Špecialisti na dizajn spoločnosti Alfa Romeo, ktorí vždy uprednostňovali odvážne a neobvyklé riešenia, potvrdili svoj inovatívny dizajnový prístup aj pri Alfa Romeo GTV.

 

 

Ako väčšina typov kupé tej doby, aj Alfa Romeo GTV bola k dispozícii s benzínovým štvorvalcom alebo šesťvalcom. Napriek tomu, že ich model štvorvalcového motora bol charakteristický svojou svižnosťou, najcennejšou verziou GTV bola verzia, vybavená úžasným šesťvalcovým motorom s pohonom Busso.

Motor, ktorý sa stal esom v rukáve Alfy Romeo, je hlavným faktorom výrazne rastúcej ceny Alfa Romeo GTV. Hoci ako väčšina talianskych automobilov, jeho hodnota nerastie rovnakým tempom ako jeho nemecká konkurencia, dobre udržiavané verzie dnes stoja viac ako 30 000€.

Podľa kontroly a správ o histórii automobilov carVertical malo až 29% týchto automobilov rôzne chyby, ktoré mohli ovplyvniť správne fungovanie vozidla.

Audi V8 (1988 – 1993)

Audi A8 je v súčasnosti uznávané ako technický a technologický vrchol značky.

Avšak ešte pred majestátnym Audi

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie: