Základný kancelársky nábytok pre každú kanceláriu

Samozrejme, vašou najvyššou prioritou je vytvoriť prostredie, ktoré bude vás a celý váš tím povzbudzovať k dobrému fungovaniu a výkonu v práci. Zároveň však chcete aj priestor, ktorý bude pre každého príjemný a uvoľňujúci. 

Jedným z tajomstiev vytvorenia pracovného prostredia, v ktorom sa ľudia budú cítiť skvele a strávia v ňom väčšinu svojho života, je použitie správneho kancelárskeho nábytku. Od kancelárskych stolov až po nábytok do kaviarne – tu sú základné prvky, ktoré potrebujete na vybudovanie svojej vysnívanej kancelárie. 

Kancelárske stoly a stoličky 

Otvorený minimalistický pôdorys je teraz medzi majiteľmi domov v móde a mení väčšinu špecifických typov nábytku, ktoré môžete potrebovať. Ale či už ste fanúšikom minimalizmu alebo nie, nikdy by ste nemali zabúdať na to základné: kancelárske stoličky a stoly. 

Kancelárskeho nábytku
Kancelárske stoly a stoličky pre vašu produktivitu a pohodlie

Hoci spoločnosti prechádzajú na menej štruktúrované pracoviská bez stolov, nezabúdajte, že to nefunguje vo všetkých firmách. Aké sú teda osvedčené základy? 

Kancelárske stoly predstavujú priestor, pri ktorom niekto pracuje. Hoci nie každý potrebuje vlastný určený stôl, všetci zamestnanci aj tak potrebujú ergonomický priestor pre seba a svoju konkrétnu prácu. Uistite sa, že ste zvážili, čo každá pracovná pozícia potrebuje a aký typ pracovného priestoru by bol ideálny na podporu produktivity. 

Pri rozhodovaní o stoličkách, na ktorých budete tráviť dlhé hodiny, sú ergonómia a pohodlie dve najdôležitejšie veci, na ktoré musíte pamätať. Pohodlie je zrejmý faktor. Keďže očakávate, že ľudia budú na stoličkách sedieť 40 hodín týždenne, mohli by ste sa postarať o čo najpríjemnejší a najútulnejší zážitok. 

Čerstvé a moderné nastavenie kancelárskeho stola

Ergonómia je na druhej strane o niečo zložitejšia, ale pravdepodobne rozhodujúcejšia. Ergonomický znamená, že je určený pre konkrétnu osobu alebo osoby, ako aj pre konkrétne úlohy a povinnosti, ktoré majú vykonávať. Nezabúdajte, že každý človek je iný a potrebuje iné nastavenia. Preto sa snažte vybrať stoličky, ktoré spĺňajú ich individuálne potreby. 

Hľadajte stoličky, ktoré majú nastaviteľnú opierku hlavy a výšku sedadla, dobrú stabilitu a hĺbku sedadla a operadlo. Keď tak urobíte, môžete byť na ceste k nájdeniu dokonalej stoličky, ktorá sa prispôsobí a bude vyhovovať väčšine členov vášho tímu. 

Spoločné pracovné stoly 

Bez ohľadu na konkrétny druh kancelárie, ktorú prevádzkujete, budete potrebovať aspoň jeden konferenčný priestor. Tento priestor budete pravidelne využívať, či už na stretnutie zamestnancov, posedenie s klientmi alebo brainstorming medzi spolupracovníkmi. 

Príspevky z rovnakej kategórie: