Červená pilulka pre Triedu G: Značka Mercedes-Benz sa objavila na premiére filmu „The Matrix Resurrections“

Nový film “The Matrix Resurrections” oslávil svoju americkú premiéru v Castro Theatre v San Franciscu 18. decembra 2021. Vo filme sa diváci vrátia do sveta dvoch realít: jednej, každodenného života; druhej, čo sa za ňou skrýva.

Mercedes G Matrix

Neo, hlavná postava filmu, opäť stojí pred zásadnou otázkou: modrá alebo červená pilulka? Ak si vezme modrú, zostane v každodennom živote simulovaného sveta Matrixu. Ak si vyberie červenú, utečie zo života určeného niekým iným do neznámeho skutočného sveta a opäť bojuje proti vláde strojov. Značka Mercedes-Benz sa na premiére objavila prostredníctvom inštalácie impozantnej červenej pilulky vedľa historického filmového paláca. Bola asi 12 metrov dlhá, štyri metre široká a 3,5 metra vysoká. V nej sa predstavil výkonný Mercedes-AMG G 63 (kombinovaná spotreba paliva: 14,4 l/100 km | kombinované emisie CO₂: 330 g/km)[1] v selenitovo sivej farbe. Vo filme si off-roadová ikona, Trieda G, zahrala počas scény zachýtavajúcej rýchlu naháňačku. V G 550 (model pre americký trh) viac rebelov pripravuje cestu pre Nea a Trinity, dve hlavné filmové postavy, aby unikli z Matrixu.

„Trieda G a červená pilulka sa veľmi dobre dopĺňajú. Obe predstavujú slobodu, individualitu a sebaurčenie. Preto sme radi, že môžeme podporiť Warner Bros. Pictures celosvetovým uvedením filmu ‘The Matrix Resurrections’ do kín mimoriadnou a pútavou inštaláciou,“ hovorí Dr. Emmerich Schiller, generálny riaditeľ Mercedes-Benz G GmbH a vedúci produktového oddelenia terénnych vozidiel spoločnosti Mercedes-Benz AG. „Sponzorstvo je ústrednou súčasťou našich aktivít Branded Entertainment. Mercedes-Benz má dlhoročnú tradíciu ako vyhľadávaný partner filmového priemyslu na národnej i medzinárodnej úrovni. So spoločnosťou Warner Bros máme úzke partnerstvo už približne 20 rokov, pretože prostredníctvom filmu umožňuje implementovať komunikáciu značky a produktu vysoko emocionálnym spôsobom a do určitej miery aj zvečniť.“

Zobraziť prezentáciu.

O „The Matrix Resurrections“

Warner Bros.

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie: