Pobyt v hoteli Thermana Laško pre jedinečné zážitky z rozmaznávania

Hotel Thermana Park (viac informácií na https://www.thermana.si/de) sa nachádza priamo pri rieke Savinja v centre mesta Laško, ktoré leží v srdci slovinského kúpeľného regiónu. S polohou hotela Thermana si naozaj nemusíte robiť starosti, pretože ponúka takmer všetko, čo potrebujete, priamo na mieste. Ak pricestujete autom, máte k dispozícii bezplatné parkovisko. Železničná stanica je tiež vzdialená len kúsok pešo, ak do Lasku pricestujete vlakom z Ľubľany.

Možnosti ubytovania v meste Therman 

V kúpeľnom stredisku Thermana sa môžete ubytovať v moderných hoteloch, ktorými sú Hotel Zdravilišce Laško a Hotel Wellness Park Laško.

Thermana Laško a rieka Savinja
Centrum Thermana Laško je kúpeľné mesto v Slovinsku, ktoré sa nachádza v blízkosti rieky Savinja

Bary a reštaurácie v meste Therman 

Kúpeľné centrum Therman sa zameriava najmä na gastronomické špeciality. Tu si môžete vychutnať starostlivo pripravené jedlá, ktoré určite uspokoja vaše chuťové poháriky. Therman sa snaží poskytovať špecializovaný catering na podujatia vrátane svadieb, obchodných stretnutí, kongresov a ďalších. 

Thermana Lasko naše obľúbené kúpeľné útočisko v Slovinsku

Vďaka svojej vynikajúcej a obetavej práci získala Thermana dokonca rôzne kulinárske medaily z rôznych častí Európy. V hotelových reštauráciách Wellness Park Laško, Občerstvení Pri moste a Zdravilišce Laško si môžete dopriať skvelé pochúťky zo starostlivo pripravených jedál.

Zariadenia a služby v hoteli Thermana 

Kúpeľné centrum Thermana Laško ponúka moderné priestory a kongresové sály na rôzne druhy stretnutí, obchodných rokovaní, kongresov, konferencií, prednášok, seminárov a iných spoločenských podujatí. 

K dispozícii sú aj rôzne liečebné procedúry a liečebné wellness programy založené na termálnej vode Thermana. Liečebné programy siahajú od základnej liečby cez preventívnu liečbu, liečebnú rehabilitáciu až po špecifické klinické postupy. 

V hoteli Thermana, ktorý sa nachádza v centre mesta Laško, nájdete aj ďalšie zariadenia a služby, ktoré ponúkajú:

  • Elegantný hotel, ktorý sa pýši prvkami hodnými Instagramu
  • Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, ktoré je rýchle a dostupné v celom hoteli 
  • Niekoľko termálnych bazénov a kúpalísk v areáli hotela
  • Rôzne možnosti saunovania 
  • Fitness centrum na mieste
  • Vodná šmýkačka pre deti 
  • Fontána s termálnou vodou
  • Lekári a wellness centrum na rehabilitáciu priamo na mieste
  • Široký výber masáží a kúpeľov 

Hotel Thermana Park ponúka všetko, čo potrebujete počas svojho pobytu v známom slovinskom kúpeľnom regióne.

Čo môžete očakávať po príchode

Hneď po vstupe do budovy vás ohromí schodisko, ktoré vás privíta. Toto pôsobivé schodisko je v tejto oblasti obľúbeným miestom na fotografovanie svadieb. 

Je to tiež skvelé miesto na fotenie pre Instagram. Rovnako zaujímavý pre Instagram je aj most, ktorý spája hotel s druhou stranou rieky Savinja. Personál vám pri registrácii ochotne vysvetlí, kde sa nachádzajú. 

Príspevky z rovnakej kategórie: