Navštívte Kúpele Slovinsko pre dokonalý oddych a relaxáciu

Kúpeľný a wellness cestovný ruch je dnes jediným odvetvím, ktoré nepocítilo negatívne dôsledky recesie. Namiesto toho sa v priebehu rokov ďalej rozvíjala a rástla.

V skutočnosti sú za tým tri kľúčové dôvody.

Prvou je, že kúpeľné a wellness ponuky sú vám k dispozícii vždy, bez ohľadu na počasie počas roka. 

Po druhé, povedomie o holistickom a zdravom životnom štýle je v súčasnosti nielen na vzostupe, ale stáva sa aj trendom v novej normálnej dobe. Rozsiahly výber produktov, liečebných postupov a cvičení z rôznych častí sveta sa v súčasnosti stal ľahko dostupným. V podstate sa dá povedať, že takmer každý si dnes uvedomuje dôležitosť duševnej pohody a vyváženej stravy. 

Do tretice a rozhodne nie na poslednom mieste, populácia v Európe už nestarne, čo znamená, že je vyššia potreba riešiť zdravotné problémy spojené so starnutím. 

Navyše, kto by nechcel vyzerať nádherne a zostať čo najdlhšie fit a cítiť sa zdravý a silný po celý život? 

kúpele Slovinsko
Kúpele Slovinsko ponúka najmenším veľa zábavy v rôznych bazénoch a šmýkačkách

Dobrou správou je, že viac ako 130 vybraných wellness a kúpele Slovinsko vám to teraz umožní a ponúka rozmanitý a exkluzívny výber procedúr pre telo, myseľ a krásu. V krajine sa nachádza približne 87 prírodných termálnych prameňov s teplotou vody od 32 do 73 stupňov Celzia. 

Počas návštevy krajiny môžete v týchto kúpeľoch a prameňoch očakávať tú najlepšiu úroveň rozmaznávania a relaxácie, od kozmetických a estetických procedúr plných pôžitku a uvoľnenia až po terapie zamerané na rehabilitáciu a zotavenie.

Ak stále nie ste presvedčení, nižšie uvádzame niekoľko hlavných dôvodov, prečo si vybrať slovinské kúpele pre potešenie, relaxáciu a lepšie zdravie:

Vodná zábava pre celú rodinu

Kúpele v Slovinsku majú množstvo vnútorných a vonkajších vodných plôch, ktoré sú ideálne na kúpanie bez ohľadu na ročné obdobie. Ponorte sa do vodného sveta termálnych aquaparkov s napínavými toboganmi a rôznymi vodnými atrakciami, ktoré vám a celej vašej rodine poskytnú iný druh dobrodružstva. 

Perfektný rodinný víkend v kúpele Slovinsko

Oddych uprostred prírody 

Zdravotné strediská a kúpele, ako napríklad Thermana Laško, sú inšpirované prírodou. Koniec koncov, bolo opakovane overené a dokázané, že využívanie prírodných liečivých faktorov dostupných v miestnom prostredí môže prospieť celkovej pohode a zdraviu človeka.

Liečivé bahno zo soľnej panvy a iné peloidy, ktoré sú často obohatené o minerály, sa môžu používať na estetické, relaxačné a terapeutické účely. 

Príspevky z rovnakej kategórie: