Čo by ste mali vedieť o držiakoch na lyže v aute

V podstate existuje niekoľko druhov držiakov, ktoré môžete vziať do úvahy. Jedná sa o strešné nosiče lyží, závesné držiaky, nákladné boxy, 4×4 držiaky a tiež magnetické držiaky. Každá z týchto kategórií držiakov má svoje vlastné klady a zápory. Kým lyžiarske držiaky sú obmedzené na druh vozidla, ktorý máte, väčšina z nich má všestrannosť pre rôzne typy vozidiel.

Ako upevníte lyžiarske držiaky?

Držiakom na lyže na auto

Existujú niektoré spôsoby, ako možno namontovať lyžiarske držiaky. Veľa lyžiarov používa priečniky pre montáž lyžiarskych držiakov. To možno vykonať pomocou zámku a posuvného stojana na priečniciach. Niektorí ľudia používajú štrbinovej lišty na montáž lyžiarskych držiakov. Ak je to váš prípad, budete potrebovať deliče pre jednotlivé výšky. Pokiaľ chcete použiť lyžiarske držiaky s priečniky, budete to môcť pripevniť pomocou popruhov na spodnú lištu.

Jedná sa o stojany na držiaky, ktoré sa nachádzajú na predných častiach priečnika a 2 popruhy, ktoré je potrebné upevniť na zadnej strane priečnika. Pokiaľ lyžiarske držiaky prichádzajú s nejakou ochranou proti krádeži, je to okamih, kedy môžete uzamknúť lyžiarske držiaky na priečniky a lyže v držiaku.

Prečítajte si pokračovanie článku držiakom na lyže na auto.

Príspevky z rovnakej kategórie: