Ferrari Purosanque dostane inovatívnu klimatizáciu a vysoký výkon.

Ferrari Purosanque je pre fanúšikov talianskej značky asi najočakávanejší model. Jedná sa síce o SUV čo nemusí každého potešiť, ale predstavenie tohto modelu sa už dosť dlho naťahuje. Podľa najnovších zistení má táto novinka dostať inovatívnu klimatizáciu.

Ferrari Purosanque

Purosanque by malo byť najrýchlejšie, najšportovejšie SUV na trhu. Toto SUV musí ponúknuť aj svojím zákazníkom luxus. Nebude to predsa lacné vozidlo. Preto si Ferrari pripravilo špeciálnu klimatizáciu, ktorá bude prvýkrát použitá vo vozidle. Najmodernejší klimatizačný systém používa v interiéri termálne kamery. Tieto termálne kamery budú snímať teplotu niektorých častí v interiéri, vlhkosť, ale aj pohlavie, veľkosť cestujúcich a čo majú oblečené. Systém by mal následne rozhodnúť o teplote a smere vzduchu. Cieľom je čo najpríjemnejšie prostredie v interiéri.

Ferrari Purosanque

Dizajn Ferrari Purosanque bude pripomínať nafúknuté Ferrari Roma. V základe budú použité 19-palcové kolesá, ale za príplatok môže mať Purosanque až 20-palcové kolesá. S dĺžkou 4,9 metra bude v interiéri priestor pre štyri osoby a batožinový priestor, ktorý bude stačiť na nejaké výlety.

V ponuke motorov a veľkou pravdepodobnosťou nájdeme motory V6, V8 a V12. Motory budú pravdepodobne elektrifikované, pričom motor bude uložený vpredu a prevodovka vzadu. Motor V6 bude mať výkon 830 koní, motor V8 1 000 koní a verzia s V12 výkon až 1 200 koní. Uvedené hodnoty výkonu môžu byť spolu s hybridným systémom.

Nové Ferrari Purosanque by malo byť predstavené v polovici roku 2022 aj keď sa predstavenie môže zasa odložiť.

Ferrari Purosanque

Zdroj: YouTube Rons Rides

The

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie:

Scroll to Top