Hyundai TUCSON v edícii Smart získate už od 217 € mesačne

V roku 2018 mu predaje zabezpečili titul najobľúbenejšieho SUV na Slovensku. K atraktívnym dizajnovým a bezpečnostným prvkom obľúbeného SUV Hyundai Tucson teraz pribudlo ďalšie lákadlo v podobe výhodnej edície Smart a nového spôsobu financovania cez ReFresh paušál.

Hyundai Tucson Smart

Vybrať si Tucson je teraz naozaj Smart

Ak ste niekedy premýšľali nad kúpou SUV, vo vašom užšom výbere zrejme nechýbal obľúbený a zákazníkmi preverený Hyundai Tucson. Ak ste po ňom doteraz nesiahli, možno práve teraz je ten správny čas. Výhodná edícia Smart obsahuje užitočné bezpečnostné a dizajnové prvky v hodnote až 1 000 € zadarmo. Svoj Tucson vo výbave Smart tak môžete získať už od 20 390 € alebo 217 € mesačne pri financovaní cez nový ReFresh paušál.

Aj 7-palcový multimediálny displej nájdete vo výbave Smart.

A čo všetko výbava Smart obsahuje? Bezkľúčový vstup a štartovanie, alarm, bezdrôtové nabíjanie smartfónu, dažďový senzor, solárne sklá a zatmavené sklá zadných okien. Okrem toho je Tucson Smart vybavený 7-palcovým farebným multimediálny displejom s podporou služieb Apple CarPlay a Android Auto. Pri parkovaní oceníte zadné parkovacie senzory a zadnú parkovaciu kameru. Komfort pre vodiča a posádku zabezpečí výškovo a pozdĺžne nastaviteľný kožený volant, vyhrievanie predných sedadiel, automatická klimatizácia a tempomat s obmedzovačom rýchlosti. Jednoducho, vybrať si Tucson je teraz maximálne Smart.

S ReFresh paušálom môžete mať nový Tucson každé 3 roky

Hyundai ponúka k modelu Tucson inovatívny typ financovania – ReFresh paušál, ktorý skôr poznáme z ponuky mobilných operátorov. Ako to funguje? Na úvod zaplatíte akontáciu vo výške od 20 % do 40 % z ceny vozidla.

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie: