Všetky elektrické ohrievače 3000T majú kompaktný a ľahký dizajn

Elektrické ohrievače vody Bosch, nazvané Tronic, sú malé a kompaktné výrobky, určené hlavne na ohrievanie vody v obytných a ľahkých komerčných aplikáciách. Elektrické modely Bosch s väčším výkonom a vyšším prietokom vody môžu byť použité aj na ohrev vody v celom dome. Bosch Tronic je určený na dovod teplej vody do vzdialených zariadení v kuchyni, kúpeľni alebo kanceláriách a kde nie je možné prevádzkovať dlhé rúry z centrálneho systému ohrevu vody.

Bodové ohrievače vody sa používajú aj v chatkách, apartmánoch, domoch pri bazéne alebo ako doplnok pre iné systémy, napríklad solárne, alebo inštalované v rade pre jednu armatúru. Tieto sú tiež nazývané podmorské ohrievače vody.

Skupina Bosch Tronic 3000T, ktorá sa skladá z troch modelov; ES 8, ES4 a ES2.5. Tronic 3000T využíva malú zásobnú nádrž, kde je teplá voda vždy pripravená na rýchle dodanie do upínača. Môže sa používať samostatné alebo v recirkulačných systémoch, čím sa skracuje čas čakania na dodávku teplej vody.

Všetky elektrické ohrievače 3000T majú kompaktný a ľahký dizajn s maximálnou veľkosťou približne 17x17x14 ”a vážia takmer 30 libier, pre jednoduchú inštaláciu buď na stenu, alebo na podlahu.

Tronic 3000T používa jeden vykurovací prvok 1440 W pre jednoduché zásobovanie teplou vodou hlavne do jedného upínača s maximálnou teplotou 145 F, zatiaľ čo najväčší model ES 8 môže byť použitý na dodávanie teplej vody do 2 drezov naraz. Model ES8 je tiež pevne zapojený a vyžaduje si určité praktické zručnosti pre inštaláciu, zatiaľ čo ES4 a ES2.5 sú jednoduchý plug-in typ. Elektrické ohrievače Bosch radu Tronic sa predávajú v USA a Kanade, okrem skupiny 3000T, ktorá sa predáva len v Amerike. Záruka je 6 rokov pre tankové ohrievače, zatiaľ čo bez tankov sú dodávané iba na 5 rokov.

Bezkontaktný ohrievač vody Trich 3000 od firmy Bosch Tronic 3000 je elektricky poháňaný ohrievač, ktorý je určený na dodávku teplej vody pre domácnosť. Tento ohrievač má výkon 12000 wattov, čo prispelo k jeho účinnosti. On môže pracovať na napätie od 240 voltov, zatiaľ čo najnižšia veľkosť môže pracovať len na 120 voltov. Teplotu môžete nastaviť aj na preferovaný rozsah prostredníctvom termostatickej regulácie.

Príspevky z rovnakej kategórie: