Nová Honda HR-V zaujme technológiou a dizajnom. Koľko stojí?

Od predstavenia novej Hondy HR-V ubehol už nejaký čas, ale teraz prichádza obľúbené japonské SUV so slovenskou cenou. Koľko stojí HR-V? Čo ponúkne?

Honda HR-V

Základná verzia alebo po motoristicky “socka” nesie názov Elegance a stojí 26 990€ s DPH. Za tieto peniaze zákazník dostane napríklad vyhrievané predné sedadlá, LED svetlomety, 18-palcové disky z ľahkých zliatin, ale aj bezproblémové pripojenie telefónu. Ďalší stupeň výbavy začína na sume 29 490€ a nazýva sa Advance. Oproti výbave Elegance má navyše elektricky ovládané dvere batožinového priestoru s možnosťou „bezdotykového“ otvorenia a automatického zatvorenia po vzdialení sa, vyhrievaný volant, syntetickú kožu a tkaninové obloženie interiéru. Vrcholná výbava Advance Style je k dispozícii od 31.990€, a navyše obsahuje prémiové audio, jedinečné detaily a výnimočné dizajnové prvky, ako sú napríklad farba exteriéru v dvoch odtieňoch a oranžové detailové prvky v kabíne.

Rovnako ako všetky nové modely Honda, aj nový model HR-V je vybavený technológiou Honda SensingTM, ktorá obsahuje komplexný rad špičkových bezpečnostných technológií a pomôcok pre vodiča. Nový model taktiež prináša funkciu Hill Descent Control (Ovládanie jazdy z kopca) na lepšiu kontrolu na strmých svahoch a povrchoch s nízkou priľnavosťou. Majitelia modelu HR-V majú v automobile navyše k dispozícii hladko integrovaný 9-palcový dotykový displej, ktorý umožňuje zrkadlenie smartfónu prostredníctvom Apple Carplay (cez Bluetooth, WiFi alebo kábel) a Android AUTO (cez kábel).

Honda HR-V

Osvedčená hybridná technológia e:HEV od spoločnosti Honda, ktorá je k dispozícii v modeli HR-V prvýkrát, prináša emisie CO2 od 122 g/km (kombinovaný cyklus WLTP) a spotrebu paliva 5,4 l/100 km. Nastavenie e:HEV disponuje tromi prepínateľnými režimami jazdy, ktoré sa vyberajú automaticky

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie:

Scroll to Top