Rýchly prehľad kozmetiky Nyx

Bolo to v roku 2008, keď spoločnosť Nyx Cosmetics zaznamenala najväčšiu prestávku pri páde hospodárstva a ľudia si už nemôhli kúpiť značku. Po spolupráci s vplyvnými video blogermi na YouTube sa spoločnosti Ko podarilo založiť firmu, ktorá sa v roku 2014 predala za 500 miliónov dolárov. 

Prehľad výrobkov Nyx 

Mnoho produktov od spoločnosti Nyx Cosmetics sa predáva za približne 4.55 doláre a sú oveľa lacnejšie, keď si zakúpite tri alebo štyri súčasne. Nie ako profesionálny make-up, ale si môžete kúpiť dva alebo tri prášky, očné tiene a lesk na pery naraz. Produkty sú k dispozícii online a v rôznych obchodoch a oficiálna webová stránka Nyx ponúka dopravu zdarma pri objednávkach nad 25 dolárov. Je to o tom, ako získať plnú tvár make-upu a užívať si dopravu zdarma na všetko. 

Pokiaľ ide o make-up, existuje veľa možností. Kozmetika Nyx predáva výrobky na tvár, oči a pery, ktoré zahŕňajú štetce na make-up, strúhadlá, špongie, odstraňovače make-upu, pijavý papier, tašky na make-up a laky na nechty. Tu je rýchly prehľad o ich obľúbených produktoch:

  • Tvár – Môžete si vybrať z bronzov, červienok, základov, korektorov, primerov, sprejov a kontúrovacích paliet. Základ a korektor sú dodávané v 12 rôznych farbách, ktoré pokrývajú každú farbu pleti. 
  • Pery – Nyx má lesk na pery, rúž a podšívky dostupné v tekutej aj ceruzkovej forme.  
  • Oči – K dispozícii je v ceruzke aj v tekutej forme, riasenka, ceruzky na obočie, očné tiene, prášok na obočie, gél na obočie a falošné riasy.  
  • Ak potrebujete kvalitnú kozmetiku za prijateľnú cenu, spoločnosť Nyx vás pokryla.  

Príspevky z rovnakej kategórie: