Nový Hyundai i20 N je mierne odhalený.

Len pred pár dňami predstavila automobilka Hyundai i20 N-Line. Teraz tu však máme ostré N, ktoré ponúkne brutálny dizajn a určite aj vysoký výkon.

Hyundai zverejnil dva snímky, na ktorých si môžeme pozrieť nový Hyundai i20 N. Tento hothatch je inšpirovaný rallye vozidlom i20 WRC a musím povedať, že i20 N vyzerá veľmi agresívne. Vpredu sa nachádza ostro tvarovaný nárazník s veľkými nasávacími otvormi na prívod vzduchu pre turbomotor a chladenie bŕzd. Na boku si môžeš všimnúť 18-palcové kolesá so sivou matnou povrchovou úpravou a brzdovými strmeňmi značky N. Taktiež aj športové prahy s červeným lemovaním. Vzadu sa nachádza výrazný spojler a agresívne tvarované krivky.

Hyundai i20 N offiziel

To je bohužiaľ všetko. Viac informácií sa podľa Hyundai dozvieme čoskoro. Zatiaľ nám zostáva len odhadovať, že pod kapotou sa bude nachádzať motor 1,6 T-GDi s výkonom 204 koní. Do úvahy prichádza aj 2,0 T-GDi s výkonom okolo 200 koní. Necháme sa prekvapiť. Samozrejmosťou bude pohon predných kolies, manuálna prevodovka, no možno sa objaví aj N DCT.

The post Nový Hyundai i20 N je mierne odhalený. appeared first on spiatocka.sk.

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie: