Nový Hyundai Tucson ponúkne moderný dizajn, pokročilé technológie a viac elektrifikácie.

Po dlhom očakávaní je nový Hyundai Tucson konečne predstavený a môžeme sa naňho pozrieť v plnej kráse. Poďme sa teda na nový Tucson pozrieť.

Hyundai Tucson 2021

Dizajn nového Tucsonu je veľmi zaujímavý. Vpredu sa nachádza veľká mriežka chladiča, do ktorej sú integrované parametrické svetlomety. Pri pohľade z boku má Tucson ostré hrany a zadná časť pripomína SUV Coupe. Vzadu nájdeme nové svetlomety prepojené LED pásikom. Zaujímavosťou je, že stierač zadného okna je integrovaný do krídla a nenarušuje tak dizajn.

Čo sa týka rozmerov, tak nový Tucson je o 20 mm dlhší, o 15 mm širší a o 5 mm vyšší. Zadný cestujúci majú o 26 mm viac miesta na nohy. Objem batožinového priestoru je od 546 do 620 litrov. Záleží od použitej motorizácie.

Hyundai Tucson 2021

Interiér nového Tucsonu je uhladený a elegantný. Nový volant pôsobí elegantne, no za volantom sa nachádza 10,25-palcový virtual cockpit. Ďalší 10,25-palcový displej sa nachádza na stredovej konzole, ktorý je naklonený na vodiča. Ovládanie klimatizácie sa nachádza pod displejom a ovláda sa pomocou dotykových tlačidiel. Uvidíme ako to bude fungovať v praxi, ale poďme späť k interiéru. V ponuke bude aj ambientné osvetlenie, ktoré poskytuje 64 farieb a 10 úrovni jasu.

Hyundai Tucson 2021

Nový Hyundai ponúka ozaj zaujímavé technológie. Ako prvé spomeniem najnovšiu verziu online služieb Bluelink. Táto služba ponúka širokú paletu benefitov a služieb vrátane online plánovania trasy, Navigácie na poslednom úseku či nových Užívateľských profilov. Užívatelia dokážu zároveň aj lokalizovať svoje vozidlo, na diaľku ho odomknúť či

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie:

Scroll to Top