SsangYong Korando má s balíkom Style+ plno výbavy zadarmo.

SsangYong Korando sme mali v našej redakcii už dvakrát na test a musím povedať, že Korando je priestranné SUV s dobre naladeným podvozkom. Taktiež jazdu v teréne zvláda dobre, ale to sa dozvieš v teste tento týždeň. Avšak SsangYong pripravil špeciálny balík Style+, v ktorom je zadarmo výbava.

SsangYong Korando

SsangYong Korando Style+ stojí 18 290€. V tomto balíku nájdeme navyše oproti základnej výbavy 18 “ALU disky, LED predné hmlové svetlá, chrómovaná mriežka chladiča, signalizácia vzdialenosti pri parkovaní – vpredu a vzadu, vyhrievanie predných sedadiel a vyhrievaný volant.

V základnej výbave sa nachádza dvoj-zónová automatická klimatizácia, Smart Audio Multimedia systém s 8” dotykovým displejom, chytré systémy a bezpečnostní asistenti, LED svetlá denného svietenia (predné a zadné), LED osvetlenie interiéru, tempomat, kožený volant, centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním a sklopným kľúčom, bezdrôtové nabíjanie (15 W), 220 V elektrická zásuvka umiestnená na stredovej konzole, strešné lyžiny (strieborná farba) a mnoho ďalšieho.

Akcia na balík Style + platí od 22.4.2020 do 30.6.2020.

 

Pozri si test SsangYong Korando

The post SsangYong Korando má s balíkom Style+ plno výbavy zadarmo. appeared first on spiatocka.sk.

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie: