SUV coupe Renault Arkana prichádza do Európy.

Renault Arkana je SUV coupe, ktoré je známe skôr z ruského trhu. Tam už sa nejakú dobu predáva, no teraz prichádza do Európy. Čo ponúkne?

Renault Arkana

Predná časť Renault Arkana je navrhnutá v štýle ostatných vozidiel Renault. Na mriežke chladiča nájdeme veľký znak Renault a LED denné svietenie zasahuje skoro do nárazníkov. Pri pohľade z boku už je vidieť čím Arkana vyniká. Je to klesajúca strecha od B-Stĺpika. Teda štýl SUV Coupe. Vzadu nájdeme svetlá prepojené LED pásikom, malé krídlo na veku batožinového priestoru a dvojicu koncoviek výfukov. Pravdepodobne sú falošné.

Interiér je skoro rovnaký ako má Renault Captur. Nájdeme tam na výšku orientovaný dotykový displej. Nižšie sa nachádza ovládanie automatickej klimatizácie. Za trojramenným volantom sa nachádza plne digitálny virtual cockpit.

Renault Arkana

Pod kapotou môže byť hybridný motor E-TECH Hybrid 140 k, 1,3 TCe 140 alebo TCe 160 12V. Hybridná technológia E-TECH využíva viac ako 150 patentov a je založená na skúsenostiach skupiny s elektrickými vozidlami a F1.

Nový Renault Arkana bude uvedený na trh v prvej polovici roku 2021. Tešíme sa už na test najvýkonnejšej verzie TCe 160.

Renault Arkana

The post SUV coupe Renault Arkana prichádza do Európy. appeared first on spiatocka.sk.

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie:

Scroll to Top