Toto je nové elektrické Subaru Solterra.

Ponuka elektromobilov na automobilovom trhu je čoraz väčšia. Automobilky postupne predstavujú svoje elektromobily a čoskoro sa k nim pridá aj japonská automobilka Subaru.

Zobraziť prezentáciu.

Dizajn Subaru je ostrý a futuristický. Vpredu nenájdeme mriežku chladiča, ale plnú masku s úzkymi full LED svetlami, ktoré sú prepojené chrómovou lištou. Dizajn bočnej strany je ostrý a dizajn zadnej časti jednoduchý.

V interiéri nájdeme veľký dotykový displej, pod ktorým sa nachádza dotykové ovládaní klimatizácie. Tento panel mi veľmi pripomína Hyundai Tucson. Na stredovom tuneli sa nachádza otočný volič jazdných režimov, dotyková plocha a ambientné osvetlenie.

Subaru Solterra

Japonská automobilka neprezradil žiadne informácie o elektrickej novinke. Vieme len, že Solterra je postavená na platforme e-TNGA. Na tento platforme je postavený aj elektromobil Toyota bZ4X. Obe elektrické vozidlá sú totožné až na pár drobných detailov. Napríklad vozidlá majú rozdielné volanty. Samozrejmosťou vozidla Subaru Solterra je aj pohon všetkých kolies. Ten bude pravdepodobne zabezpečený dvoma elektromotormi. Na každej náprave bude jeden.

 

Viac informácií najmä o technike Subaru oznámi neskôr.

The post Toto je nové elektrické Subaru Solterra. appeared first on spiatocka.sk.

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie: