Umenie, vzdelanie a technológie. Nájdite si na ne čas aj vy

Keď sa zameriame na oblasti, ktoré prinášajú dôležité hodnoty do našich životov, môže nás to priviesť k vytvoreniu lepšej budúcnosti pre nás aj budúce generácie. A prečo práve tieto 3 oblasti? Odpoveď prináša vo svojej novej kampani Tatra banka.

Umenie prináša do našich životov krásu a podnecuje naše vnímanie a kreativitu. Bez kvalitného vzdelávania a múdrosti by sme však nedokázali túto krásu naplno oceniť a využiť. A pokrok? Ten je priam spojený s dnešnou dobou. Bez technológií, ktoré zjednodušujú náš život a ktoré by sme mali s rozumom využívať, to už snáď ani nejde.

Tatra banka v týchto dňoch poukázala na to, že spojenie umenia, vzdelania a technológií je spôsob, ako vytvoriť lepšiu inteligentnú budúcnosť. Podporovať múdrosť, krásu a digital je banke blízke už dlhú dobu. Preto prirodzene spája svoju existenciu za hranicami bankovníctva práve s týmito 3 svetmi, ktoré chce aj naďalej rozvíjať. Prinášame vám pár tipov, ako môžete vďaka Tatra banke aj vy zažiť krásu umenia, vzdelania a technológií.

Umenie

Ak chcete rozšíriť svoje umelecké obzory, nemali by ste opomínať návštevu galérie. Vedeli ste, že výstavy a expozície v pobočkách SNG majú všetci návštevníci vďaka generálnemu partnerstvu Tatra banky úplne zadarmo? Navyše v budove SNG v Bratislave si prídu na svoje aj milovníci čítania. V Knižnici Kornela a Nade Foldváriovcov si môžete vybrať jednu z tisícok kníh a užiť si čítanie v príjemnom prostredí knižnice.

Vzdelávanie

Venovať sa osobnému rozvoju a vzdelávaniu môžete rôznymi spôsobmi. Či už to bude hodina cudzieho jazyka, počítačový kurz alebo si len s deťmi pripomeniete učivo zo školy, vaše šedé mozgové bunky vám budú vďačné. Jednou z možností sú aj prednášky a konferencie. Tatra banka každý rok prináša na Slovensko významné osobnosti z rôznych oblastí, aby predstavili svoje poznatky širšiemu publiku. Zaujímavé prednášky držiteľov Pulitzerovej a Nobelovej ceny si môžete vypočuť aj vy.

Pre deti je v oblasti vzdelávania určený projekt Expedícia Fenomény sveta. Zaujímavé informácie ako prečo slnko nevyhasne, kde vznikli peniaze, odkiaľ

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie:

    Nenašli sa žiadne

Scroll to Top