V Piešťanoch fungujú termálne bazény. Sme liečebné kúpele, teplo vírusy zabíja, hovorí manažér

Najznámejšie slovenské kúpele poskytujú svoje služby aj po tom, čo vláda vyhlásila od piatkového rána mimoriadnu situáciu pre hrozbu šírenia koronavírusu.

Spoločnosť Slovenské liečebné kúpele Piešťany pre ubytovaných hostí ďalej poskytuje väčšinu procedúr. Prijíma aj nové rezervácie od hostí zo Slovenska, na ktorých sa nevzťahujú hraničné obmedzenia.

„Postupujeme v súlade s celoštátnymi opatreniami, zavádzame aj vlastné preventívne postupy. Zdravotný stav našich hostí priebežne monitoruje náš zdravotnícky personál. Momentálne pre hostí neobmedzujeme poskytovanie služieb, naďalej poskytujeme svoje služby aj novým hosťom zo Slovenska,“ oznámilo vedenie kúpeľov.

Piešťanské kúpele obmedzili procedúry len pre verejnosť, teda klientov, ktorí nie sú ubytovaní v hoteloch. Podobne postupujú aj kúpele v Trenčianskych Tepliciach, ktoré pre ubytovaných hostí ďalej poskytujú svoje služby vrátane bazéna.

„Nie sme Bešeňová“

Krízový štáb Slovenskej republiky prijal vo štvrtok opatrenia, po oznámení ktorých sa mohlo zdať, že kúpele by mali byť zatvorené. Je to však skutočne tak?

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie:

    Nenašli sa žiadne