Traktor Husqvarna YTH24V48 24 HP Yard, 48-palcový – prehľad

Husqvarna je všeobecne známa ako prémiový/špičkový tvorca záhradných traktorov a traktor YTH24V48 Husqvarna 24 HP, 48-palcový je dobrým príkladom prečo. Tento konkrétny model je možné zakúpiť v rozsahu 2000 USD (čo je vysoko konkurenčný a populárny cenový rozsah) a ponúka vynikajúcu hodnotu pre každého, kto nakupuje s týmto rozpočtom.

On doslova má skoro všetko, čo by ste mohli očakávať v rámci tohto cenového rozpätia, vrátane vynikajúcej veľkosti kosačky, super pohodlné sedenie (som jazdil mnoho hodín a vôbec neutrpel žiadne nepohodlie) a najlepšie zo všetkých nemá žiadny problém kosenia trávy, ktorá je mokrá s mnoho vody alebo aj malým dažďom. To je veľká pomoc počas vlhkých ročných období, kde by sa niektoré kosačky naozaj usilovali o dobrý čistý strih, keď je tráva trochu mokrá.

YouTube video

Husqvarna YTH24V48 je tiež fantasticky vyzerajúci traktor, viem, že to nie je super dôležité, ale ak môžete získať skvelú výkonnú kosačku, ktorá aj dobre vyzerá tak potom prečo nie. Správne? Pružiny pod sedadlom, lakťové opierky a tiež ergonomicky tvarovaný volant pomáhajú zvyšovať komfort pri riadení tohto stroja. V tomto cenovom rozpätí nie je veľa jedničiek čo by prevádzkovateľovi poskytovali taký vysoký komfort. To je užitočné najmä vtedy, ak máte veľký pozemok/trávu na riadenie alebo ak budete používať viac pracovných miest každý deň. ak máte čas, prosím čítajte ďalej a ja budem pokrývať všetky výhody a nevýhody spolu so všetkými dôležitými špecifikáciami tohto traktora na dvor.

Čo je skvelé?

ako čo môžete vidieť z názvu kosačky je impozantný 48 palcov dlhý.To je oveľa viac ako mnoho modelov v cenovom rozpätí, a tak pomáha znížiť čas kosenia a uľahčiť prácu. Rovnako ako u všetkých výrobkov Husqvarna, použité sú materiály vynikajúcej kvality, najmä pri sedení. Zistili sme, že toto sedadlo je jedno z najpohodlnejších, dokonca aj v porovnaní s drahšími kosačkami Prevodovka je hydrostatická a ovládaná pedálovou funkciou, ktorá je pre nás veľmi jednoduchá. K dispozícii je tiež rad rôznych prevodových stupňov dopredu a dozadu, ktoré vám pomôžu zvládnuť kopce alebo náročný terén. Je dokonca skvelý aj keď je terén mokrý, pretože môžete klesnúť na nižší prevodový stupeň, ktorý vám pomôže získať trakciu v kolesách

Príspevky z rovnakej kategórie: