Ryobi benzinom poháňaný digitálny invertorový generátor

RYI2200 je navrhnutý tak, aby bol viac než len vynikajúcou voľbou pre domáce výpadky elektrickej energie. Tiež poriadne zapôsobil na pracovisku. Boli sme schopní poháňať 15 amp pohonoviho červa píly a aC vŕtačku z jednotky bez problémov. Jednotka odviedla skvelú prácu, keď v našom suteréne pracovali 2 struny z 10 žiaroviek od 100 W. Veľkou súčasťou tohto je že na prepravu generátora už nepotrebujete 2 osoby. Vďaka 2 bočným horným rukovätiam je možné ľahko prenášať menič hmotnosti 51 lb.

Má vstavané vysúvacie držadlo a kolieska typu Rollerblade, ktoré vám umožnia previesť generátor okolo ako cestovný kufrík. To bola skvelá vlastnosť, ale zistili sme, že vysúvacia rukoväť má o niečo viac flexibility, ako by sme si želali. Keď neprevážate menič, sedí na 4 gumových nožičkách, ktoré robia vynikajúcu prácu pri udržiavaní jednotky vysadenej počas prevádzky.

Priznajme si to, štartovanim malých motorov môžete mať bolesť v zadnej časti chrbta. Ryobi zjednodušil proces na 3-bodový vypínač, vypnutý, studený štart a beh. Jednoducho dáte zariadenie na studený štart a ťahajte. On bude vždy pri prvom ťahu páliť, ale vám to môže trvať niekoľkokrát, aby ste si zvykli na spôsob, akým motor beží a kedy sa má posunúť prepínač do chodu. Podobne ako väčšina malých meničov má aj automatický vypínač alebo spínač econ, ktorý pri nízkej spotrebe energie klesá. Vďaka tomu je jednotka tichá a úspornejšia. V skutočnosti 106cc motor beží 8.75 hodín @ 400 W a 5 hodín @ 900 W na jednom galóne benzinu, čo je veľmi dobré.

Na prednom paneli sú 2 tavené 15 amp 120 V aC zásuvky a poistená 12V DC zásuvka, ktorú môžete použiť na nabíjanie olovených batérií. 3 svetelný LED panel vás upozorní na stav, preťaženie a nízku hladinu oleja. ak potrebujete ešte viac energie, ale chcete zachovať tiché prostredie, môžete paralelne pripojiť 2 striedače RYI2200 spolu s voliteľnou súpravou. To vám dá dvojnásobok výkonu pre tie väčšie pracovné miesta. Generátor je tichý, čo ho robí skvelým pre kempovanie, chvosty a takmer každú situáciu, ktorá si vyžaduje energiu. Ryobi zaobchádza túto jednotku s 3-ročnou zárukou. To je naozaj skvelý generátor, ktorý je tak jednoduché znaštartovať, že každý to môže urobiť.

Príspevky z rovnakej kategórie: