RYI2200 je navrhnutý tak, aby bol viac než len vynikajúcou voľbou pre domáce výpadky elektrickej energie. Tiež poriadne zapôsobil na pracovisku. Boli sme schopní poháňať 15 amp pohonoviho červa píly a aC vŕtačku z jednotky bez problémov. Jednotka odviedla skvelú prácu, keď v našom suteréne pracovali 2 struny z 10 žiaroviek od 100 W. Veľkou súčasťou tohto je že na prepravu generátora už nepotrebujete 2 osoby. Vďaka 2 bočným horným rukovätiam je možné ľahko prenášať menič hmotnosti 51 lb.

Má vstavané vysúvacie držadlo a kolieska typu Rollerblade, ktoré vám umožnia previesť generátor okolo ako cestovný kufrík. To bola skvelá vlastnosť, ale zistili sme, že vysúvacia rukoväť má o niečo viac flexibility, ako by sme si želali. Keď neprevážate menič, sedí na 4 gumových nožičkách, ktoré robia vynikajúcu prácu pri udržiavaní jednotky vysadenej počas prevádzky.

YouTube video

Priznajme si to, štartovanim malých motorov môžete mať bolesť v zadnej časti chrbta. Ryobi zjednodušil proces na 3-bodový vypínač, vypnutý, studený štart a beh. Jednoducho dáte zariadenie na studený štart a ťahajte. On bude vždy pri prvom ťahu páliť, ale vám to môže trvať niekoľkokrát, aby ste si zvykli na spôsob, akým motor beží a kedy sa má posunúť prepínač do chodu. Podobne ako väčšina malých meničov má aj automatický vypínač alebo spínač econ, ktorý pri nízkej spotrebe energie klesá. Vďaka tomu je jednotka tichá a úspornejšia. V skutočnosti 106cc motor beží 8.75 hodín @ 400 W a 5 hodín @ 900 W na jednom galóne benzinu, čo je veľmi dobré.

Na prednom paneli sú 2 tavené 15 amp 120 V aC zásuvky a poistená 12V DC zásuvka, ktorú môžete použiť na nabíjanie olovených batérií. 3 svetelný LED panel vás upozorní na stav, preťaženie a nízku hladinu oleja. ak potrebujete ešte viac energie, ale chcete zachovať tiché prostredie, môžete paralelne pripojiť 2 striedače RYI2200 spolu s voliteľnou súpravou. To vám dá dvojnásobok výkonu pre tie väčšie pracovné miesta. Generátor je tichý, čo ho robí skvelým pre kempovanie, chvosty a takmer každú situáciu, ktorá si vyžaduje energiu. Ryobi zaobchádza túto jednotku s 3-ročnou zárukou. To je naozaj skvelý generátor, ktorý je tak jednoduché znaštartovať, že každý to môže urobiť.

Príspevky z rovnakej kategórie: