Na jar mohli mať v advokátskej kancelárii Michala Miškoviča dobrú náladu. Ich šéf sa stal po voľbách poradcom ministra financií Eduarda Hegera (OĽaNO) a kancelária postupne získala na viacerých ministerstvách zmluvy na právne služby so štátom. Miškovič podpisoval rámcové zmluvy a ich hodnota sa v sumáre dostala k sume 820-tisíc eur aj s DPH, ktoré mohol za právne služby dostať. Táto […] …

„Poďme strážiť hranice, poďme si dávať podmienky platného covidtestu,“ navrhol Sulík na brífingu po rokovaní vlády. „To by pomohlo, ale zatvoriť ekonomiku, to by som bol veľmi opatrný,“ povedal minister v reakcii na zhoršujúcu sa situáciu v Maďarsku a Rakúsku.

Tieto krajiny by sa mohli dostať do červenej zóny, čo by pre ľudí prichádzajúcich z týchto krajín znamenalo povinnú karanténu a testovanie.

Sulík bude v takom prípade presadzovať výnimky pre pendlerov, pre obchodných zástupcov či pre šoférov kamiónov. Minister pripomenul, že prakticky všetky veľké firmy majú zavedený systém dodávky dielov v čase a na skladoch majú zásoby často iba na jeden deň. Transport tovaru prirovnal minister k prúdeniu krvi v žilách. „Keď to zastavíte, tak to napácha obrovské škody,“ zdôraznil. (tasr)

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie:

    Nenašli sa žiadne