Gumové podlahové koberce vs Textílne podlahové koberce – Ktoré sú lepšie

Podlahové koberce v automobile nemusia byť také dôležité ako iné automobilové doplnky, ktoré si kúpite.  Ony však môžu chrániť vaše autá a chrániť podlahu vášho vozidla pred poškodením. Môžu vám tiež pomôcť zvýšiť hodnotu vášho automobilu pri opätovnom predaji a udržať ho v dobrom stave.  V podstate existujú 2 druhy podlahových kobercov pre autá, medzi ktoré patria koberce z textílu a gumové koberce do auta.Ale čo by ste mali použiť pre svoje auto? Čo je výhodnejšie?

Textílne podlahové koberce

Textílne podlahové koberce do auta sú často vyrobené z odolného materiálu Berber alebo nylon.  Pomáhajú im zostať odolnými a zároveň poskytujú dobrý štýl a pohodlie. Môžu mať rôznu hrúbku a veľkosť a jestvujú značkové obchody ktoré by vám ich mohli prispôsobiť.

Jednou z najlepších vecí na textílných podlahových kobercoch je, že vyzerajú skvele a dajú sa ľahko prispôsobiť alebo upraviť podľa toho, ako sa vám páčia.  Nie je problém nájsť súpravy kobercov s logami a farbami, ktoré sa vám páčia. Môžete zaplatiť, aby ste si ich prispôsobili sami, alebo hľadať súpravu s logom značky auta alebo obľúbeným športovým tímom.  Priaznivá cena ktorú textílne podlahové koberce majú znamená, že ušetríte vážne peniaze a keď sa o ne postaráte, tieto koberce vám dlho vydržia. Vaše podpätky tiež zostanú na mieste s textilnými kobercámi v porovnaní s gumovými kobercámi, najmä keď sú mokré.

Prečítajte si aj nasledujúci článok: Najlepšie bezpečnostné tipy na používanie strešných nosičov

Každý má rád dobré výlety plné dobrých rozhovorov, zábavnej hudby a malebných výhľadov, ktoré si môže cestou pozrieť. Ale nikdy by to nebola taká zábava, keby ste boli všetci v aute natlačení ako sardinky. Ešte že sú tu teraz na pomoc strešné nosiče Withcar

Gumové podlahové koberce do auta

Gumové podlahové koberce do auta sa obvykle vyrábajú z vysoko odolných pogumovaných materiálov, ktoré sú vyrobené na ochranu pred niektorými prvkami.  Nájdete tam rôzne štýly a textúry. Niektoré spoločnosti sa robia gumené podlahové koberce na mieru, ktoré sa vášmu vozidlu dokonale hodia. Môže to byť trochu drahé.  Ak si však chcete vozidlo nechať pekné, oplatí sa.

Gumové podlahové koberce do auta

Dobrá vec na gumových podlahových kobercoch je, aké jednoduché je ich čistenie.  Nezáleží na tom, či ste si rozliali kávu alebo máte zablatené topánky. Čistenie je jednoduchšie ako vyberanie kobercov a striekanie záhradnou hadicou.  Gumové podlahové koberce vydržia dlho. V skutočnosti tieto koberce môžu trvať tak dlho, ako vaše auto. Aj keď by tieto koberce utrpeli škody v priebehu času, dopad poškodenia je malý.  Akonáhle dostanete tieto koberce pre všetky počasia, ktoré majú hlboké drážky a môžu zachytávať nečistoty, rozbúrenú vodu a zem a blato,budú chrániť vaše topánky a nohavice.

Na záver

Celkovo to závisí od vašich osobných preferencií.  Ak však hľadáte niečo, čo vám poskytne veľkú ochranu a zároveň bude vaše auto vyzerať dobre,gumové podlahové koberce do auta sú tou najlepšou voľbou.  Tieto koberce chránia vaše auto lepšie pred nepriaznivým počasím a rozliatím a vydržia aj dlhšie. Ak sa vám však nepáči vzhľad gumových kobercov, môžete ísť aj s textilnými kobercámi.

Príspevky z rovnakej kategórie: