Lumonol zvyšujú a zlepšujú našu energiu, zameranie a pamäť

Lumonol je jedným z tých zásobníkov, ktoré som na chvíľu váhal vyskúšať. Dôvod spočíva v tom, že obsahuje zmesi rôznych nootropických doplnkov bez znalosti presného množstva ingrediencií v zásobníku . Môže to priniesť veľa výhod, a môže to tiež urobiť nič. S týmito zásobníkmi nikdy nevieš. Aj tak som sa napriek tomu rozhodol vyskúšať. Pozrime sa, čo sa stalo.

Lumonol je hromada nootropík, ktoré zvyšujú a zlepšujú našu energiu, zameranie a pamäť. Zdá sa, že v USA je to z rôznych dôvodov veľmi populárny nootropický zásobník. Jednou je určite to že používate Noopept – silný nootropik, ktorý môže zlepšiť váš kognitívny výkon.

Napriek pomerne staromódnej webovej stránke a nedostatku odborných posudkov boli moje skúsenosti s Lumonolom dosť zaujímavé.

Funguje Lumonol?

Dostávam veľa e-mailov od ľudí, ktorí sa pýtajú, či by si mali objednať Lumonol alebo nie. Naozaj to funguje? Dovoľte mi, aby som sa s vami podelil o svoje skúsenosti. Moja skúsenosť s Lumonolom bola teraz celkom dobrá. Aj keď som nemohol urobiť riadny 2-3 týždňový test, bral som Lumonol asi týždeň a dokázal som si všimnúť niekoľko výhod.

https://www.youtube.com/watch?v=eTDd8A-oaZ4

Najskôr si všimnite zvýšené zameranie a bdelosť. Časť toho je z dôvodu Guarany, ktorej verím, a druhá časť je zo všetkých ostatných zložiek. Teraz, v porovnaní s väčšinou ostatných nootropík, Lumonol obsahuje Noopept, čo je veľmi populárne nootropikum, ktorému chýba vedecký výskum.

Poznám veľa ľudí, ktorí prisahajú Noopept, ale sú aj iní, ktorí sa obávajú negatívnych vedľajších účinkov. Som niekde medzi tým. Vždy, keď sa v doplnku nachádzajú potenciálne škodlivé výrobky, radím každému, aby bol opatrný a nebral si ich každý deň, kým nebude známe viac o možných vedľajších účinkoch.

To isté platí pre Lumonol, aj keď som presvedčený, že v tomto zásobníku je veľmi nízka dávka Noopept. V každom prípade sa vráťme k mojej skúsenosti. Ako som už spomenul, všimol som si zvýšené zameranie a určite žiadne škodlivé vedľajšie účinky.

Jediným problémom bolo, že som nevedel presné množstvo všetkých zložiek v zásobníku (pretože sa zmiešajú spolu), takže som nechcel preháňať dennú dávku.

Po tom, čo som povedal, som od Lumonolu očakával viac, ale kým nebudem vedieť presné množstvo všetkých zložiek, užívam len odporúčanú dennú dávku a nie viac.

Príspevky z rovnakej kategórie: