Krém proti vráskam na problémy s vráskami

Vrásky sú bežným problémom na tvári každej ženy a spôsobujú, že starnutie je podstatne viditeľnejšie. Hoci ide o celkom prirodzený jav a normálny proces, chceli by sme znížiť ich viditeľnosť, alebo oddialiť ich vývoj. Okrem zdravej stravy sú krémy proti vráskam najlepšou zbraňou, ktorú môžeme použiť. Dnes sú pleťové krémy také dôležité, že takmer každá žena ich má doma niekoľko, pričom krémy proti vráskam sa stali najlepším priateľom väčšiny žien po 30-tke. Veľké množstvo kozmetických značiek tiež vyvinulo svoje vlastné špeciálne krémy pre zrelú pleť.

Ako si vybrať krém proti vráskam

Krém proti vráskam

Krém proti vráskam sa odlišuje od bežného pleťového krému kvôli účinným látkam, ktoré spomaľujú starnutie pokožky a znižujú viditeľnosť už existujúcich vrások. Známe prostriedky pre redukciu vrások sú kyselina hyalurónová, resveratrol, extrakt z rias, zelený čas, ovocné oleje, extrakt z divej ruže, kyselina mliečna, retinol a ďalšie.

V poslednej dobe sa stali extrémne populárne krémy s kolagénom, alebo rôzne krémy a séra, ktoré vrásky vypĺňajú, ale pri takýchto produktoch si treba dávať pozor.

Príspevky z rovnakej kategórie: