Model Yamaha P-45 je ideálny na učenie

Vďaka tomu je model Yamaha P-45 ideálny na učenie a pomáha budovať správnu silu prstov a techniku potrebnú na hranie na akustickom klavíri.

Prenosnosť je ďalším veľkým plusom pre Yamaha P-45. Prístroj sa ľahko zmestí do obmedzených priestorov a môže ho prenášať jedna osoba.

Yamaha P-45 je skvelá voľba, na zváženie pre vysokoškolských študentou žijúcich v internátoch, ktorý potrebujú alternatívny kompaktný klavír za prijateľnú cenu.

Bohužiaľ, klavíru chýbaju funkcie, ako je MIDI rekordér, režim lekcie a sprievodné funkcie, ktoré by bolo pekné mať.

Ale vy ste začiatočník, z rozpočtom, a hľadáte jednoduchí, digitálný klavír s nulovými ozdobami s plne vyváženými klávesmi, realistickým zvukom klavíra tak že je Yamaha P-45 skvelá klávesnica na zváženie.

Aletarntívy

V tomto cenovom bode v skutočnosti nie je veľa konkurentov. Ale ak ste pripravení investovať o 100-150 $ viac, máte na výber tri skvelé alternatívy.

Yamaha P-45 Vs Yamaha P-115 (Plný Prehľad)

Yamaha P-115 je ďalším modelom v rade P. Je to viac pokročilá klávesnica, ktorá prichádza s množstvom ďalších funkcií a aktualizácií než YamahaP45.

Začnime dvoma najdôležitejšími aspektmi akéhokoľvek digitálneho klavíra: akcie a zvuku.

Zatiaľ čo klavíry zdieľajú rovnakú činnosť GED (Graded Hammer Standard), zvukový procesor je iný.

Srdcom Yamaha P115 je Pure CF zvukový motor. Využíva vzorky Yamaha CFIIIS 9 ′ Concert Grand a v kombinácii s 192-tónovou polyfóniou (P-45: 64 tóny) vám dáva pevný, prirodzený zvuk klavíra. Rozdiel je celkom zrejmý, a vlastné stojí za to zaplatiť extra $ 150 + pre P115.

Yamaha P-115 má tiež sofistikovanejší a výkonnejší zvukový systém so 4 reproduktormi (14 W) v porovnaní s Yamaha P-45 s iba dvoma reproduktormi (12 W).

Okrem hlavnej zvukovej aktualizácie, dostanete veľa užitočných funkcií.

Po prvé, Yamaha P-115 vám umožňuje nahrávať vaše výkony pomocou 2-stopového MIDI rekordéra (každá časť ruky môže byť zaznamenaná samostatne)

Po druhé, Yamaha P-115 má 50 prednastavených skladieb, ktoré si môžete precvičiť samostatným prehrávaním pravej a ľavej časti.

Medzi ďalšie funkcie patrí 10 sprievodných štýlov, režim Split, Line Out konektor a kompatibilita s aplikáciou Yamaha Digital Piano.

Konečne, Yamaha P-115 má viac zvukov nástrojov (14 vs 10) vrátane Mellow Grand, Vintage elektrický Klavír ako aj drevený a elektrický bas.

Je to takmer všetko, pokiaľ ide o rozdiely medzi Yamaha P-45 a Yamaha P-115.

A vzhľadom k tomu, že P-115 je o 150 $ drahší ako P-45 …

Príspevky z rovnakej kategórie: