Najlepšie drevené vláčiky, ktoré si deti zamilujú

Drevené vláčiky naberajú opäť na popularite. Pred nástupom hromadne vyrábaných plastových vlakových súprav, ktoré podmanili celý svet, boli populárne drevené vlaky.

Drevený vláčik je veľmi prispôsobiteľná hračka. Začnite s málom a časom vybudujte vlastné vlakové impérium s väčšími a zložitejšími systémami. Drevené vlakové súpravy sú známe pre svoju mimoriadnu hernú hodnotu vďaka dlhodobému použitiu, ktoré deťom ponúkajú. Slúžia tiež ako užitočné vzdelávacie hračky, ktoré môžu pomôcť pri rozvoji motorických schopností a komunikačných schopností.

Existuje veľa značiek drevených vlakových súprav, ktoré si deti i rodičia obľúbia. Medzi tri najlepšie značky, ktoré sú žiadané, pokiaľ ide o drevené vlaky, patria Brio, BigJigs a Janod.

Drevené vlakové súpravy Brio

Ak hľadáte vysokú hernú hodnotu a kvalitné drevené vláčiky, ktoré vám poskytnú maximum za vaše peniaze, Brio je značka číslo jedna, ktorej môžete dôverovať. Mnoho rodičov si stále môže pamätať vlaky Brio z vlastných detských rokov. Existujú dokonca aj starí rodičia, ktorí vytiahnu drevené podkrovné vlakové súpravy Brio a podelia sa o ne s novou generáciou rodinných príslušníkov.

Drevené vlakové súpravy Brio
Drevené vláčiky Brio

Brio dlho pokračovalo v známom dedičstve dobrého dizajnu a kvality. Aby udržali krok so zmenami, modernizovali tiež svoje ponuky z hľadiska materiálov a štýlu. Mnohé z bežných súprav od spoločnosti Brio majú vlaky vyrobené väčšinou z plastu. Tento plast je však mimoriadne odolný a vysoko kvalitný.

Okrem modernejších vlakových súprav Brio uviedla na trh aj sériu zvanú Brio Classic súpravy, ktoré držia krok s tým, na čo si väčšina ľudí pamätá z dávnej minulosti Bria – komponenty vyrobené z dreva, vrátane drevených vlakov a klasický vzhľad Bria je jedinečný.

Ale či už si vyberiete klasickú alebo modernú cestu, môžete si byť istý, že po zakúpení sady drevených vláčikov od spoločnosti Brio dostanete viac, ako za to zaplatíte. Spoločnosť už dlhé roky doslova slúži ako štandard pre drevené vlakové súpravy. Ak je určitá značka dreveného vláčika kompatibilná s inými značkami, potom je určite kompatibilná aj s Brio.

Niektorí rodičia sa setom Brio vyhýbajú kvôli ich drahým cenám, ale v okamihu, keď skúsili napodobniť vlastnú zbierku Brio, zistili, že to stálo viac ako tie náklady. Pri hraní so súpravami Brio oceníte nielen kvalitu samotných vlakov, ale dokonca aj brilantnosť návrhárov vlakových súprav Brio. Mnoho rodičov radšej zaplatí viac, kvôli získaniu kvality Brio. Pretože takmer všetky drevené vlaky od značky sú dobre navrhnuté, viete, že i keď investujete značné prostriedky, ktoré nesklamú vás.

Drevené vlakové súpravy BigJigs

BigJigs je ďalšia značka zameraná na výrobu drevených vlakov. Aj keď sa kvalita nerovná kvalite Brio, vlakové súpravy BigJigs sú predovšetkým cenovo dostupnejšie. Okrem toho vyrábajú veľa šikovných a jedinečných kúskov, najmä pokiaľ ide o ich nákladné automobily a destinácie.

Video: Súprava drevené vláčiky Bigjigs Safari! Thomas and Friends Fun Toy Trains

BigJigs poskytuje niekoľko zaujímavých vlakových súprav. Najlacnejšou možnosťou pre kvalitnú a malú vlakovú súpravu pre začiatočníkov je sada Môj prvý vláčik. Aj keď obsahuje skôr osobné vozne ako nákladné, a preto neponúka zábavu pri vykladaní a nakladaní nákladu, obsahuje 2 domy a 2 osoby. Pre niektoré detí by to mohlo byť v porovnaní s nákladom väčšia zábava. Rozšírenou verziou tohto balíka je Dedinský vlak – Set, ktorý je v skutočnosti ďalej rozšírený v sade Mesto a Krajina – Set. Ak máte radi veľkú súpravu, môžete vyskúšať aj Súpravu nákladných vlakov.

Okrem základných setov sú k dispozícii aj sety v niektorých zábavných témach. Ak vaše dieťa miluje stavebné vozidlá, ako sú vlaky, mali by ste zvážiť Set stavebných vlakov. Pre fanúšikov vlakov a automobilov môžete vyskúšať súpravu Vidiecka železnica a Cestný set. Skvelá je aj ich fialová a ružová sada Rozprávkové mesto číslo-8.

Sada na prenášanie železničných staníc BigJigs vám umožní zbaliť malé rozloženie vlaku do super dvojúrovňovej vlakovej súpravy. Súprava horskej železnice vyzerá skvele a dodáva sa so stanicou. K dispozícii je tiež ďalšia vlaková súprava s názvom Cesta okolo sveta, ktorá predstavuje nádherné pamätihodnosti z celého sveta. Ak vás zaujíma história železníc, sada Historická kolekcia vlaku Mallard nie je nikdy zlou voľbou.

Drevené vlakové súpravy Janod

S drevenými súpravami Janod si určite užijete imaginárny svet drevených figúrok, vláčikov a koľají. Deti si môžu postaviť dráhu pomocou montovaných drevených koľajníc, ktoré im môžu pomôcť rozvíjať obratnosť. Vymýšľajú príbehy a rozvíjajú svoje predstavy postáv v prirodzenom prostredí.

Drevené vlakové súpravy Janod
Drevené vláčiky Janod

V porovnaní s ostatnými vlakovými súpravami sú drevené vlakové súpravy Janod otestované časom. Janod je v podstate francúzska značka špecializujúca sa na vytváranie tradičných hier a hračiek z lepenky a dreva. Vďaka prispôsobeniu sa jedinečným potrebám detí, ktoré hračky objavujú prvýkrát, prešla skúškou času.

Janod, rovnako ako výrobky a samotná značka, každý rok naďalej rastie a prispieva k udržaniu dynamického centra hospodárskej činnosti. Janod každý deň prináša svoje odborné znalosti, keď vyrábajú hračky a hry založené na originálnych a nových nápadoch z prírodných a ušľachtilých materiálov. Ich proces vytvárania hračiek zahŕňa pôvod, kvalitu, bezpečnosť a zameranie.

Výroba hračiek je úžasný proces, ktorý trvá rok od pôvodného konceptu až po konečné uvedenie na trh. Rok spochybňovania, pochybností a tvorivej debaty je tiež rokom komunikácie medzi dizajnérmi, hračkárskymi profesionálmi, produktovými manažérmi a marketingovým tímom, aby sme deťom poskytli len to najlepšie.

Všetky drevené vlakové súpravy Janod sú dobre zabalené. Pre Janod je balenie zásadné a súčasť koncepcie produktu. Dbá na opakovane použiteľné, praktické, užitočné a kvalitné balenie všetkých hračiek a hier.

Príspevky z rovnakej kategórie: