Hubelino dráha pre guľôčky Recenzia

Hubelino dráha pre guľôčky je jedným z najpopulárnejších dráhov pre guľôčky medzi deťmi a rodičmi v súčasnosti, a to z dobrého dôvodu. Ak hľadáte skvelé hračky pre svojich najmenších, je to niečo, čo si určite zaslúži byť na vášom zozname možností.

Čo je Hubelino? 

V prípade, že to nepoznáte, Hubelino je typ systému dráhov pre guľôčky, ktorý je dokonale kompatibilný s Lego Duplo. Hubelino, ako aj Lego Duplo zdieľajú rovnaký všeobecný princíp. To znamená, že stavebné bloky týchto dvoch systémov sa dajú bezchybne spojiť. Lego Duplo môžete použiť na vybudovanie svojej nadácie Hubelino.Dráhu Hubelino si môžete postaviť aj na svojej existujúcej budove Lego Duplo.

Stavebné bloky od Hubelino sú vyrobené z plastu a zlepené na sebe, aby sa vytvorila akákoľvek štruktúra alebo tvar, ktorý máte na mysli. Sú dostupné v rôznych veľkostiach a môžete ich ľubovoľne kombinovať. 

Bloky sú tiež základné a jednoduché, takže sú nekonečne variabilné. Tieto bloky môžu byť použité na vybudovanie základov dráhy pre guľôčky. 

Skutočnú dráhu môžete tiež postaviť na hornú časť stavebných blokov pomocou prvkov dráhy . Samotné prvky dráhy  majú tiež rôzne tvary a veľkosti, ktoré je možné použiť pre prakticky nekonečné kombinácie. 

Vaša predstavivosť a kreativita sú tu jediné limity, ako aj počet prvkov dráhy  a stavebných blokov, ktoré máte. 

Spoločnosť, výroba a materiál 

Hubelino, nemecký rodinný podnik, funguje od roku 2008. Na druhej strane bola dráha pre guľôčky Hubelino prvýkrát uvedenýá na trh v roku 2013. To je pravdepodobne dôvod, prečo nie je taká populárna ako iné dráhy, ktoré dnes nájdete na trhu. 

Podľa spoločnosti sa prvky ich dráhy pre guľôčky vyrábajú výlučne v Nemecku. Celý proces od návrhu, cez výrobu až po balenie sa odohráva v krajine. 

Dodali, že táto skutočnosť je silou ich spoločnosti. Môže existovať veľa sérií dráhov vyrobených z plastu, ale len niekoľko z nich možno považovať za dobré. 

Hubelino dráha pre guľôčky

Pri výrobe plastových dielov je jasne vidieť odbornosť spoločnosti. Generálny riaditeľ a zakladateľ sa tiež stáva generálnym riaditeľom spoločnosti, ktorá dodáva plastové diely pre rôzne technické aplikácie, ako sú priemyselné stroje a motory.

ABS plast sa používa výlučne pri výrobe, s Lego Duplo a Lego z podobného kvalitného materiálu. ABS plast je spojený s mnohými výhodami, najmä pokiaľ ide o odolnosť a dlhovekosť. Aj tento materiál je recyklovateľný. To znamená, že nedokonalé a defekčné časti sa po zrnitosti môžu znova použiť. 

Všetky výrobky spoločnosti sú mechanicky a chemicky testované spoločnosťou Hamburg Veritas so sídlom v Hamburgu. Spĺňajú všetky medzinárodné smernice pre hračky. 

Stavebné bloky 

Stavebné bloky sú potrebné na vybudovanie základov dráhy pre guľôčky. Ak už máte stavebné bloky z Lego Duplo, môžete ich jednoducho použiť, alebo môžete kombinovať oba systémy. To je jeden z dôvodov, prečo rodičia aj deti milujú značku. Môžete použiť celý svet Lego Duplo so všetkými stavebnými blokmy, príslušenstvom a štruktúrami. Stačí pridať niekoľko prvkov dráhy a budete mať svoju vlastnú  dráhu pre guľôčky.

Len sa uistite, že nepodceňujete počet stavebných blokov potrebných pre dráhu pre guľôčky, najmä ak máte v pláne postaviť veľký blok.

Stavebné bloky od značky, ktorá sa dodáva v rôznych sadách, sú prevažne biele. To je skvelé, pretože to znamená, že ich môžete ľahko spoznať. Nadácia úplne v bielej farbe tiež vyzerá úžasne. Ak však bielu farbu naozaj nemate rád, v prvkoch dráhy môžete vždy získať viac farieb, ako je modrá, žltá, zelená a červená.

Prvky dráhy

Hubelino dráha pre guľôčky

Prvky dráhy tvoria dráhu pre guľôčky. V týchto blokoch pobežia guľky. Existuje mnoho súborov s mnohými kombináciami týchto prvkov. Všetky prvky sa dodávajú v štyroch farbách, a to zelená, modrá, žltá a červená. Hubelino farby sú skutočne podobné farbám Lego Duplo. 

Rozšírenia a ďalšie prvky 

Ďalšie prvky sú veľmi dôležité a ponúkajú veľa zábavy. Toto je úžasné, ak si prajete vytvoriť zložitejšie trate alebo ak chcete jednoducho pridať niečo iné.

Tieto prvky sú dobrej kvality. Sú pevné, robustné, dokonale padnú a čo je najdôležitejšie, fungujú. Tieto ďalšie prvky majú oranžovú farbu. Výber farby je dosť odvážny, ale dobrou správou je, že vám umožňuje ľahko ich nájsť. 

Tieto ďalšie prvky nie sú súčasťou bežných súprav. Namiesto toho ich musíte kúpiť osobitne. 

Ak máte prvky dráhy, stavebné bloky, ďalšie prvky, figúrky Duplo, bloky Lego Duplo alebo čokoľvek iné, môžete začať so stavbou všetkého, čo chcete, od najmenšej dráhy až po najväčšie  mesto, aké si viete predstaviť.

Opäť platí, že jediným limitom je vaša trpezlivosť, kreativita a samozrejme počet prvkov a blokov, ktoré máte k dispozícii. 

Čo robí Hubelino skvelým? 

On je úplne kompatibilný s technológiou Lego Duplo. Všetky prvky spolu hladko zapadajú. Bloky musíte dôkladne skontrolovať, aby ste ich mohli navzájom odlíšiť. 

Rozšírenia sú nekonečné a môžete pridať ďalšie prvky dráhy, stavebné bloky a ďalšie prvky. Sú tu nové možnosti a nové súbory. Môžete byť väčší, komplexnejší a kreatívnejší. Hra rastie spolu s vaším dieťaťom. 

Je robustný, pevný, umývateľný, takmer nerozbitný a nie sú takmer žiadne známky opotrebenia. Deti ho môžu používať veľmi dlho, aj keď to vyrastú. 

Hračka je vyrobená v Nemecku v trvalo udržateľnej výrobe a je ekologická. 

Hubelino dráha pre guľôčky (https://www.pchelica.com/igracke/kocke/staze-za-pikule.html) je nepochybne jednou z hračiek na trhu, ktorá poteší deti všetkých vekových skupín a dokonca aj ich rodičov. To je dobrá hodnota za peniaze, vďaka ktorým to bude skvelý nákup z mnohých zaujímavých dôvodov.

Prečítajte si článok o hre Catan – Rise of Inkas.

Príspevky z rovnakej kategórie: