Séria ProForm obsahuje špičkové technológie značky

Bežecký pás ProForm Recenzia

Bežecký pás ProForm vyrába ICON Health and Fitness, svetový líder v oblasti výroby zariadenia telocvične v Utahu.Pri porovnávaní pásov ProForm, nie je možné ignorovať obrovské nootropicsgirl.com v cene, výkone a trvanlivosti. Čo je spoločné vlákno? Vlastnosti. Či už ide o lacný bežecký pás pre chodcov alebo špičkový stroj pre maratónskych trénerov, všetky bežecké pásy ProForm sú v porovnaní s väčšinou alternatív vo svojej triede bohaté na funkčnosť.

Najväčšia konkurencia pochádza z NordicTrack, ktorý je tiež vo vlastníctve ICON a používa veľa rovnakých komponentov bežiaceho pásu. Bežecké pásy ProForm pre rok 2019 majú dotykové obrazovky HD s webovými prehliadačmi, podporujú program iFit Coach a ďalšie vybavenie, ktoré vám pomôže udržať motiváciu pravidelne trénovať.

Nasleduje prehľad hlavných sérií bežeckých pásov ProForm Treadmill, ktoré sú momentálne na trhu. Maloobchodné ceny sa pohybujú od 799 dolárov do 3 999 dolárov, ale on-line zľavy okolo 50% sú celkom bežné. Na prvom mieste je Bostonská séria, ktorá sa zameriava na maratónsky tréning pre všetky úrovne schopností. Ďalej sú série Pro a Power Series, ktorých ceny a vybavenie vyhovujú typickým potrebám nakupujúcich. Napokon, séria Performance ponúka zľavu na bežecké pásy s kratšími zárukami.

ProForm tiež predáva stolové bežecké trenažéry s názvom ProForm Thinline a ProForm Thinline Pro. Na rozdiel od priemerného stolového bežiaceho pásu, tieto môžu podporovať intenzívne cvičenie po skončení pracovného času. Majú priestranné trate, automatické stúpanie/ pokles, veľa tréningových aplikácií a možnosť integrovať program iFit Coach.

Séria Pro

Séria ProForm Pro obsahuje špičkové technológie značky mimo série Boston. Tri bežecké trate v tejto zostave na rok 2019 sú vhodné pre bežcov aj chodcov. Objem motora sa pohybuje od 3.5 CHP na Pro 2000 až 4.25 CHP na 9000. Každá jednotka série Pro má stopu 60″x22″, ktorá je mimoriadne priestranná a má stúpanie/pokles výkonu od -3 do 15%.

Možnosti obrazovky konzoly sú 7″ LCD (Pro 2000), 7″ HD dotykový displej (Pro 5000) a 10″ HD dotykový displej (Pro 9000).

Výkonová séria

Výkonová séria ProForm je krokom nadol od série Pro, ale sme fanúšikmi pomeru výkon/cena bežeckých trenažérov. Oba stroje série Power majú 20″x60″ koľaje a 15% automatické stúpanie. Model 995i má 3.0 kogeneračný motor (skvelý na chôdzu a jogging) a 1295i má 3.5 kogeneračný motor.

Príspevky z rovnakej kategórie: