Toto je nový SsangYong Rexton. Aké technológie ponúkne?

Pred pár týždňami sa nám podarilo získať informácie priamo zo SsangYong o novom Rextone. Na to sa pozrieme na konci článku. Teraz sa však môžeme pozrieť na prvé fotografie tohto veľkého SUV.

Zobraziť prezentáciu.

Nový SsangYong Rexton nie je v podstate nový. Jedná sa o Rexton G4, ktorý prejde druhým faceliftom. Tento facelift bude výrazný. Najväčšími zmenami prejde predná časť vozidla. Nachádza sa tam veľká predná maska s novým logom, full LED svetlomety, nový nárazník a nové hmlové svetlá. Bočná časť zostáva rovnaká, pribudnú len nové chrómové kolesá. Vzadu sa nachádza len nový nárazník s falošnými výfukmi.

Interiér prešiel tiež zmenami. Nachádza sa tam nový volant, virtual cockpit, nový multimediálny systém a nový volič automatickej prevodovky.

Zobraziť prezentáciu.

Čo sa týka technológií, tak nový SsangYong Rexton dostane full LED svetlomety, adaptívny tempomat s funkciou držania v jazdnom pruhu, 2,2-litrový diesel s vyšším výkonom. V súčasnosti má výkon 181 koní. Nová bude aj automatická prevodovka z dielne Hyundai. Pravdepodobne DCT.

Ssangyong Rexton 2020

Na oficiálne predstavenie si budeme musieť ešte mesiac počkať, no predaj začne na jar alebo v lete roku 2021.

The post Toto je nový SsangYong Rexton. Aké technológie ponúkne? appeared first on spiatocka.sk.

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie: