Video: Polícia zhabala na akcii Vážka marihuanu za tisíce eur, dvom bratom hrozí väzenie


Zaistená marihuana za viac ako sedemtisíc eur a obvinení bratia sú výsledkom protidrogovej razie v Piešťanoch. Akcia Vážka sa uskutočnila v utorok. Ako informovala trnavská krajská polícia, priamo pred domom policajti zadržali 26-ročného Michala s dvomi igelitkami s marihuanou.

Zo zdržaného množstva by sa dalo pripraviť vyše 2 300 dávok. Pri následnej domovej prehliadke zaistili aj ďalšie predmety súvisiace s distribúciou drog.

Michal čelí obvineniam z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Hrozí mu 10 až 15 rokov väzenia.

Drogy nakupoval v Čechách a distribuovali ich v Trnavskom kraji, najmä v Piešťanoch, ale aj v Nitrianskom a Trenčianskom kraji. V druhom byte policajti zadržali Michalovho o tri roky mladšieho brata Ondreja. Ten mal pri sebe štyri dávky marihuany.

Mladík už bol podmienečne odsúdený pre drogovú trestnú činnosť. Vyšetrovateľka ho obvinila z drogového prečinu. Za mrežami môže stráviť až päť rokov. Na oboch bol spracovaný podnet na väzobné stíhanie.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Príspevky z rovnakej kategórie:

    Nenašli sa žiadne