Táto jednotka oveľa ľahšie čistiteľná a udržiavateľná

Toto MS604114CEFG#01 Ultramax II

Ďalšou toaletou od značky TOTO, ktorá si určite zaslúži vašu pozornosť, je Ultramax II. Jednodielny dizajn mu dodáva nadčasový, moderný vzhľad, čo znamená, že vyzerá skvele v každej kúpeľni.

V porovnaní s dvojdielnymi toaletami je táto jednotka oveľa ľahšie čistiteľná a udržiavateľná. Pretože používa iba 1.28 galónov vody na spláchnutie, táto jednotka je prezentovaná ako vysokoúčinná toaleta. Priemyselný štandard pre spotrebu vody je 1.6 galónov vody. Aj keď to z dlhodobého hľadiska nemusí tak vyzerať, oplatí sa.

Navyše, aj keď táto toaleta Ultramax II spotrebuje menej vody ako štandardné toalety, neznižuje to vôbec žiadnu účinnosť.

Okrem toho je výška tohto záchodu univerzálna, zatiaľ čo misa je predĺžená. Tieto vlastnosti sú teda skvelé pre osoby so zdravotným postihnutím. A čo viac, táto toaleta je skutočne pohodlná. Ale napriek tomu by nižšia osoba mohla mať problem lebo je toaleta príliš vysoko a ťažko jej bude ju používať. Majte toto na pamäti.

TOTO Ultramax II MS604114CEFG # 01 prehľad jednodielneho záchodu

Toto Ultramax 2 je skutočne vysoko účinné WC. Má rýchle silné spláchnutie, ktoré čistí misku, okraj a úplne odstraňuje odpad iba pomocou 1.28 galónov vody na spláchnutie. TOTO Ultramax II MS604114CEFG ticho preplachuje, aby v noci nezobudil ľudí, vyzerá čisto po každom použití a trvá mu len niekoľko sekúnd, než doplní vodu do nádrže.

Dvojitý cyklónový preplachovací systém a okraj bez otvorov

Ultramax II je vybavený 2 výkonnými dýzami, preplachovací systém Double Cyclone vytvára silnú odstredivú činnosť, ktorá pri každom spláchnutí dôkladne vyčistí okraj a misku.Okraj nemá žiadne otvory, čo znamená, že voda stekajúca z nádrže k okraju nevstúpi do malých otvorov okraja, čím sa udržuje rýchlosť a sila vody na zatlačenie odpadu pod. Ráfik bez otvorov uľahčuje čistenie a dodáva hladký vzhľad. Môžete tiež vyskúšať toaletu na stenu.

Super hladký povrch SanaGloss

Zabránite prilepeniu zvyškov, plesní a baktérií na poréznych keramických povrchoch, ktoré udržujú toaletu čistšiu a dlhšiu.

Toto Ultramax II het Double Cyclone Toalet je silný, tichý, efektívný a dôkladne vyčistí misku. Bez problémov dokáže spláchnuť 500 gramov pevného odpadu. Môžete na ňom pohodlne sedieť bez obáv z upchávania. Menej čistenia, pretože ide o jednodielnu toaletu, ráfik nemá diery a má samočistiaci povrch misky.

Príspevky z rovnakej kategórie: