BMW M3 Touring sa stane skutočnosťou. BMW to potvrdilo.

Od predstavenia BMW radu 3 G20 ubehlo už niekoľko mesiacov a len nedávno bolo predstavené BMW radu 4 Coupe a Cabrio. Ostrá verzia M3 a M4 ešte nebola predstavená. To sa čoskoro zmení a predstavená bude aj prvýkrát v histórii kombi verzia M3 Touring.

BMW M3 Touring 2021

Za dobu existencie (34 rokov) BMW M3 ešte nebola v predaji praktická verzia kombi. V roku 2000 síce bol vyrobený prototyp M3 Touring E46, ale nikdy nešiel do výroby. Teraz sa to však zmení. BMW zverejnilo oficiálnu snímku M3 Touring.

M3 Touring dostane oproti bežnému radu 3 agresívnejší dizajn, väčšie nasávacie otvory, štvoricu výfukov vzadu a pravdepodobne aj veľké obličky ako to má BMW radu 4.

 

O motore BMW nepíše, ale s veľkou pravdepodobnosťou dostane M3 Touring 3,0-litrový preplňovaný radový šesťvalec s výkonom 470 koní. Samozrejmosťou bude aj pohon všetkých kolies.

BMW tvrdí, že M3 Touring je vytvorené pre tých zákazníkov, ktorí chcú auto, ktoré je pretekárske, praktické a pohodlné na každodenné použitie.

Čo sa týka predstavenia, tak to BMW neuvádza. Športové kombi je vo vývoji a je dosť možné, že predstavené bude až o dva roky.

The post BMW M3 Touring sa stane skutočnosťou. BMW to potvrdilo. appeared first on spiatocka.sk.

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie: