Poznáme informácie o novom SsangYong Rexton.

Súčasná generácia SsangYong Rexton je v ponuke od roku 2017 a nedávno prešla menšou zmenou. Zmeny sa prejavili najmä v novej prednej maske. Teraz však má prísť facelift s väčšími zmenami. Čo ponúkne SsangYong Rexton.

SsangYong Rexton 2021

SsangYong Rexton je na trhu celkom zaujímavé auto. Má rebrinový rám, pohon 4×4 natvrdo, veľké rozmery a nízku. Sám som mal možnosť prejsť s Rextonom za týždeň viac ako 5 000 kilometrov po Európe a musím povedať, že Rexton sa mi páčil, ale poďme k faceliftu.

Súčasný Rexton má v ponuke len xenónové svetlá, pomalú automatickú prevodovku a nižší výkon. To sa však zmení. Toto veľké SUV podľa našich informácií adaptívny tempomat, full LED svetlá, nový volič automatickej prevodovky a nový multimediálny systém. Dieselový 2,2-litrový motor bude spojený s novou 8-stupňovou automatickou prevodovkou od Hyundai. Technické detaily bohužiaľ nevieme, ale pravdepodobne sa bude jednať o dvojspojkovú prevodovku DCT.

SsangYong Rexton 2021

Čo sa týka dizajnu, tak Rexton dostane väčšiu prednú masku s väčším dizajnom. Full LED svetlomety dostanú taktiež nový dizajn.

To je zatiaľ všetko čo vieme. Termín uvedenia na trh nevieme, ale podľa odhadov by mal na náš trh Rexton prísť na jar alebo v lete 2021.

SsangYong Rexton 2021

The post Poznáme informácie o novom SsangYong Rexton. appeared first on spiatocka.sk.

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie: