Usaďte sa tam, kde môžete napredovať

Hoci si pod úspechom každý z nás predstavuje niečo iné, jedna vec ostáva pri jeho definícii konštantná. Na to, aby ste mohli v živote napredovať, je nevyhnutné vybudovať si zázemie, ktoré bude pre vás dennodenným zdrojom inšpirácie a dovolí vám načerpať dosť energie, aby pre vás žiadna méta nebola privysoká.

Život „vo veľkom“

Gansberg Koliba, situovaný na pravom svahu lukratívnej bratislavskej štvrte, víta každého, kto má odvahu nielen snívať, ale aj realizovať svoje sny vo veľkom. Doslova! Veľkometrážne obytné priestory v troch bytových domoch ponúkajú viac než dosť miesta pre všetko, čo máte v živote radi, a to pri zachovaní príjemne komornej atmosféry, ktorá akcentuje privátny ráz celého projektu.

Tak, ako býva úspech dláždený tvrdou prácou, Gansberg Koliba stojí na pilieroch solídne odvedeného remesla. Je to poznať už na sofistikovanej architektúre – v svahovitom teréne, kde sa projekt vyníma, bol v minulosti vinohrad, nie je preto náhoda, že aj bytové domy pôsobia dojmom, akoby boli naukladané na terasách na spôsob viníc. Horizontálny charakter je efektný aj praktický. Každý byt vďaka danému riešeniu získava jedinečný výhľad a jednotlivé domy si vzájomne netienia.

Nadčasová kvalita namiesto okázalých riešení

Úspešní ľudia nepotrebujú okázalo vyzdvihovať svoje zásluhy. Vedia, že úspech je predovšetkým o pocite a vyžarovaní. A ani Gansberg Koliba nepatrí k projektom, ktoré na seba prvoplánovo upozorňujú, no napriek tomu ho v plejáde okolitých luxusných stavieb nemôžete prehliadnuť. Pri bližšom pohľade oceníte rafinované detaily, ako na mieru navrhnuté exteriérové zábradlia s atypickými vzormi, kvetináče z juhoamerickej dreviny cumaru s integrovanými klimatizačnými jednotkami či penthousové byty s eternitovým obložením, ktoré evokuje hadie šupiny.

A pretože úspech ide ruka v ruka s vysokými nárokmi, Gansberg Koliba pripravil pre svojich budúcich majiteľov výbavu, ktorá posúva komfort na vyšší level. K základnej výbave bytov patria hliníkové okná, podlahové vykurovanie,

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie:

    Nenašli sa žiadne