CLIP-IN príčesky na predĺženie vlasov

Prispôsobenie menšieho počtu kúskov vlasov vám uľahčí štýlovanie a pocit sebavedomia. Ak chcete, aby aplikovanie Clip-in príčeskov bolo rýchlejšie, práca s menším počtom kusov je oveľa jednoduchšia. 1 x 100g útková srsť je zvyčajne vhodná pre väčšinu ľudí na každodenné použitie. Cez víkendy sa dá pridať viac vlasov, keď je viac času na styling. 

Opláchnutie vlasov vyššie na hlave pomôže vám ľahšie ich zmiešať s vlastnými vlasmi. Stačí len investovať do kvalitného Clip-in príčesku, ktorý má úplne bezproblémové spojenie.

Ako sa správne starať o svoje  CLIP-IN príčesky

Ako sme videli, predlžovanie vlasov je jednoduchý spôsob, ako okamžite pridať k svojim vlasom zväčšenie dĺžky a objemu, iba ak sa o ne správne postaráte. Existujú jednoduché spôsoby, ako zabezpečiť, aby vaše Clip-in príčesky vyzerali a cítili sa čo najlepšie. 

Clip-in predlžovanie vlasov

Udržujte ich hladké 

Očeste vaše príčesky tak, aby boli hladké a bez spletenia. Použite slučkovú kefu, ktorá je zámerne určená na česanie príčeskov. Slučková kefa by kĺzala vlasmi a nezachytila by sa tam, kde sú príčesky pripevnené k vašej hlave.

Pokračujte v čítaní celého článku o Clip-in predlžovanie vlasov.

Príspevky z rovnakej kategórie: