Bezchybný pohľad, vždy

Nič nerozžiari oči viac ako maskara. Niekoľko ťahov kefkou so správnym produktom vám okamžite dodá prebudenejší pohľad, a to aj počas tých najhorších rán.

Či už ste boli celú noc v klube alebo celú noc s plačúcim dieťaťom, maskara zachráni unavené oči a dodá im svieži vzhľad pripravený na celý deň.

Maskara Revolution
Maskara Revolution

Zároveň definuje a upriamuje pozornosť na vaše oči. Ak máte malé oči, ktoré zvyčajne nepriťahujú veľa pozornosti, maskara ich vzhľad rozšíri a dá im vyniknúť. Ak ste mali šťastie na veľké, krásne oči, maskara ich ešte viac zvýrazní a dodá im ten tón dramatickosti, ktorý tak milujeme.

Maskara má mnoho možnosti ako ju použiť

Prvá komerčne dostupná maskara, ako ju poznáme dnes, bola univerzálnym výrobkom, ktorý stmavoval a predlžoval riasy zmesou tmavých pigmentov, lepivých polymérov a vosku.

Dnešný trh s maskarami ponúka širokú škálu výhod prispôsobených všetkým individuálnym potrebám. Niektoré maskary sú vyvinuté predovšetkým na dodanie objemu rias pomocou zahusťujúcich látok, takže sú ideálne pre osoby s tenkými, riedkymi riasami.

6 trikov s maskarou, ktoré potrebujete vedieť!

Existujú aj celé rady vynikajúcich predlžujúcich maskár, ktoré dokážu riasy skutočne predĺžiť, predlžujú ich pomocou drobných nylonových alebo umelých vlákien, takže sú ideálne pre tých, ktorí majú problémy s krátkymi riasami.

Existujú dokonca maskary, ktorú si môžete zakúpiť v internetovom obchode s kozmetikou Pink Panda, ktoré dokážu zlepšiť zdravie vašich rias pomocou výživných látok špeciálne navrhnutých na zlepšenie zdravia a rastu vašich rias. Stručne povedané: pre každú potrebu existuje špecifický výrobok. Odporúčame vám, aby ste si prezreli rôzne rady Lovely a zistili, ktorý je pre vás ten pravý.

Príspevky z rovnakej kategórie: