Prvé kusy Lada Vesta FL už sú vyrobené. Čo ponúkne nová Vesta FL?

Lada Vesta sa vyrába už od roku 2015. Teda dlhých päť rokov a je čas na menšiu aktualizáciu. O facelifte sa hovorí už dlho a dávnejšie sme priniesli informácie o Lada Vesta FL, ale teraz sú vonku nové informácie.

Lada Vesta FL

Zdroj: AutoVaz News

Ruský portál AutoVaz News oznámil, že je vyrobených prvých 10 kusov Lada Vesta FL sedan v bielej farbe. Nová Vesta FL dostane upravenú prednú masku, upravený predný nárazník, nové LED svetlomety a hmlové svetlá s novým dizajnom. Vzadu bude nárazník s novým dizajnom.

V interiéri nájdeme taktiež úpravy. Veľký dotykový displej orientovaný na výšku je podobný ako vo vozidlách Renault. V ponuke bude elektrické ovládanie parkovacej brzdy, automatické sklápanie zrkadiel a bezkľúčové štartovanie.

Lada Vesta FL

Informácie o motoroch zatiaľ nemáme informácie, ale s veľkou pravdepodobnosťou budú použité rovnaké ako má Lada Vesta teraz. Otázne je, či Lada použije motor spĺňajúci európske emisné normy. Lada však v európskej únii nekončí. Dávnejšie nám Sergey Ilinskiy z AutoVaz potvrdil, že Lada sa vráti na trh európskej únie v spolupráci s aliančnými partnermi.

Lada Vesta FL bude v ponuke na ruskom trhu v druhej polovici roku 2021.

The post Prvé kusy Lada Vesta FL už sú vyrobené. Čo ponúkne nová Vesta FL? appeared first on spiatocka.sk.

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie:

Scroll to Top