Takto by mohlo vyzerať kombi Alfa Romeo Giulia Shooting Brake.

Alfa Romeo Giulia je v súčasnosti v ponuke ako sedan a v budúcnosti s veľkou pravdepodobnosťou nepríde do ponuky rodinné kombi. Približne pred šiestimi rokmi mala talianska automobilka skoro pripravenú Giuliu kombi na predstavenie, ale šéf Alfa Romeo Sergio Marchionne na poslednú chvíľu zrušil tento projekt. Aký je dôvod? Obava, že by rodinné kombi nebolo obľúbené a predaje by boli malé. Teraz sa môžeme pozrieť na to ako by talianske kombi vyzeralo.

Alfa Romeo Giulia SportWagon

Grafik SugarChow sa pokúsil spraviť grafickú štúdiu, na ktorej sa nachádza Alfa Romeo Giulia kombi. Kľudne by sa toto vozidlo mohlo volať Giulia SportWagon. Všimnúť si môžeš aj to, že vozidlo sa nachádza v športovej verzii QV.

Predná časť sa nijako nemení v porovnaní so sedanom Giulia, ale keďže sa jedná o kombi, tak zadná časť je iná. Vzadu sa nachádza štvorica výfukov, veľký difúzor a športový nárazník. Nesmie chýbať ani malé krídlo na veku batožinového priestoru.

Alfa Romeo Giulia SportWagon

Pod kapotou Giulia QV sa nachádza 2,9-litrový šesťvalec s výkonom 510 koní a krútiacim momentom 600 Nm. V prípade kombi by to boli zaujímavé parametre a jednalo by sa o veľmi rýchle rodinné auto. Bohužiaľ rodinné kombi do výroby nepôjde. O tieto vozidlá klesá záujem a zákazníci si radšej kúpia crossover alebo SUV.

Alfa Romeo Giulia SportWagon

Zdroj: Instagram SugarChow

The post Takto by mohlo vyzerať kombi Alfa Romeo Giulia Shooting Brake. appeared first on

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie: