Takto by mohol vyzerať superšport Rolls-Royce.

Britská automobilka Rolls-Royce je známa tým, že vyrába len luxusné autá. Dokonca tie najluxusnejšie čo sa dá na trhu s automobilmi kúpiť. Lenže Rolls-Royce nemá v ponuke superšport. Ako by mohol vyzerať a akú techniku by ponúkol?

Rolls-Royce Supercar

Na fotografii si môžeš všimnúť, že Rolls-Royce vyzerá športovo ako väčšina superšportov. Predná maska je tradičná v štýle Rolls-Royce dokonca na kapote je aj Spirit of Ecstasy. Zbytok vozidla už vyzerá úplne ináč ako väčšina vozidiel Rolls-Royce. Krátka predná kapota, nízka línia a dlhá zadná kapota.

Pod zadnou kapotou by sa mohol nachádzať tradičný 6,6-litrový V12 motor s výkonom viac ako 650 koní. Poháňané by mohli byť zadné kolesá cez automatickú 8-stupňovú prevodovku. Použitý by mohol byť aj dvakrát preplňovaný 4,4 litrový osemvalec od BMW. Ten by mohol mať výkon 625 koní.

Bohužiaľ superšport Rolls-Royce zatiaľ nie je naplánovaný a ani sa v blízkej budúcnosti nebude vyrábať. Avšak určite by to bolo zaujímavé vozidlo a keby sa jednalo o limitovanú edíciu, tak určite by sa všetky vozidlá ihneď predali.

Zdroj: Rain Prisk

The post Takto by mohol vyzerať superšport Rolls-Royce. appeared first on spiatocka.sk.

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie: