Vysoko personalizované látkové darčeky

Výšivka je ideálna na vytvorenie loga na hrubšom oblečení alebo uniformách, prípadne na špecifických predmetoch, ako sú polokošele alebo svetre. Výšivky na oblečení sú trvácne a pomerne odolné. Výšivka môže stáť podstatne viac ako tradičná tlač, ale vďaka trvanlivosti je z dlhodobého hľadiska cenovo dostupná. V prípade väčších vzorov však odporúčame skôr tlač ako vyšívanie. Nie všetky vzory sú vhodné na vyšívanie, preto by ste s tým mali počítať. Ak chcete dosiahnuť čo najlepšie výsledky, vyhnite sa silnému tieňovaniu a používaniu zložitých farebných paliet.

Typické použitie tlače v reklamných darčekoch

Potlač tričiek je ideálna na propagačné podujatia. Sú skvelým spôsobom, ako pomôcť ľuďom identifikovať vašu vec alebo organizáciu a ako si niečo odniesť domov.

Tričká na darčeky na veľtrhoch a budovanie značky vašej firmy

Personalizované oblečenie pôsobí ako chodiaca reklama. Potlač tričiek je lacná, preto sa často nakupuje vo veľkom. Potlač tričiek je obľúbená u podnikov a charitatívnych organizácií. Bežne sa využíva aj pri špecifických podujatiach, ako sú firemné dovolenky alebo cestovné konferencie. Sú preto vynikajúcim spôsobom, ako spustiť grafiku na špecializovaných podujatiach.

Typické použitie výšiviek na reklamné darčeky

Ako sme už uviedli, vyšívanie si vyžaduje použitie kvalitného a hrubšieho odevu, ako je mikina, polokošeľa alebo mikina s kapucňou, prípadne látková taška. Je to preto, že tenší odev môže pri pokuse o vyšívanie ťahať látku. Typické použitie výšivky je na menšie logá alebo vzory. Mnohé spoločnosti sa rozhodujú pre výšivky na uniformy viac ako pre reklamné darčeky.

Žena mikina s kapucňou
Dá sa urobiť aj výšivka mikina s kapucňou

Je to preto, že výšivka vyzerá profesionálne a dodáva odevu pevnejší pocit. Výšivka má dlhú životnosť a praním nevybledne. Z tohto dôvodu niektorí tvrdia, že vyšívanie je oveľa lacnejšie ako tlač, ale v prípade reklamných darčekov odporúčame používať túto techniku na malé predmety, ako sú nášivky alebo textil, ktorý sa často perie, napríklad tašky.

Príspevky z rovnakej kategórie: