Nová Škoda Octavia Scout je predstavená. V ponuke bude aj pohon prednej nápravy.

Píše sa rok 2007. Práve vtedy bola predstavená prvá Škoda Octavia Scout, no jednalo sa o druhú generáciu Octavie. Toto terénne kombi je veľmi obľúbené vďaka priestrannému interiéru, veľkému batožinovému priestoru, pohonu všetkých kolies a špecifickému dizajnu. Sme o 13 rokov ďalej a práve bola predstavená najnovšia Škoda Octavia Scout. 

Zobraziť prezentáciu.

Nový Scout vyzerá v podstate rovnako ako Škoda Octavia kombi, no terénna verzia má navyše nájazdový štít z hliníka na prednom a zadnom nárazníku, plastové lemovanie blatníkov, dverí a prahov.

Interiér je taktiež skoro rovnaký ako má Octavia, no Scout má pekné drevené dekorácie, hliníkové pedále, špecifické sedadlá s nápisom Scout a mnoho ďalšieho.

Škoda Octavia Scout 2020

Čo sa týka techniky, tak Octavia Scout bude v ponuke aj s pohonom predných kolies. Tento pohon bude dostupný s motormi 2.0 TDI s výkonom 85 kW (115 k), 1.5 TSI s výkonom 110 kW (150 k). Tieto motory sú spojené s manuálnou 6-stupňovou prevodovkou. S pohonom predných kolies je aj 1.5 TSI e-TEC s technológiou mild hybrid
a 7-stupňovou dvojspojkovou prevodovkou DSG.

Výkonnejšie agregáty 2.0 TSI s výkonom 140 kW (190 k), 2.0 TDI s výkonom 147 kW (200 k), 2.0 TDI s výkonom 110 kW (150 k), sa vždy kombinujú s pohonom všetkých kolies a 7-stupňovou prevodovkou DSG.

Zobraziť prezentáciu.

The post Nová Škoda Octavia Scout je predstavená. V ponuke bude aj pohon prednej nápravy. appeared first on spiatocka.sk.

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie: