Top technológie vykurovania myslia na váš komfort aj na zdravie Zeme

Aj vykurovanie podlieha móde, no tá zďaleka nie je len o páčivých témach. „In“ sú najmä efektívne riešenia. Sledovať trendy v tomto segmente je vyslovene pragmatická voľba, s ktorou vyhrejete domácnosť ekologickejšie, ekonomickejšie, štýlovejšie a s maximálne jednoduchým intuitívnym ovládaním.

To sú hneď štyri pádne dôvody, prečo vpustiť domov závan novších trendov. Ak si vyberiete tepelné čerpadlá značky Daikin, japonského lídra v oblasti klimatizačných a vykurovacích produktov, môžete sa spoľahnúť na top kvalitu istenú takmer storočnými skúsenosťami na trhu a nepretržitým zdokonaľovaním technológií.

Altherma 3 GEO: Zem ako batéria, ktorá sa nikdy nevyčerpá  

Tepelné čerpadlá sú poznateľne náročnejšie na vstupné náklady, priestor a montáž, no po prácnom štarte z nich budete čerpať už len samé výhody, ktoré oceníte po roku a nemenej i po dekáde používania.

Ako dlhodobé riešenie efektívneho vyhrievania a chladenia, prípadne prípravy teplej vody vo viacgeneračných domoch či veľkometrážnych bytoch je tepelné čerpadlo rozumnou investíciou pre všetkých, ktorých ekonomické aj ekologické zmýšľanie je nastavené na budúcnosť. Stačí si len vybrať, či vám a vášmu typu domácnosti vyhovuje čerpanie energie zo zeme, alebo zo vzduchu.

Energia zo zeme je (doslova) horúcim trendom vo svete súčasných trvalo udržateľných technológií. A práve teplotný potenciál našej planéty sa podarilo podchytiť prvému geotermálnemu tepelnému čerpadlu Altherma 3 GEO, ktorého výkon sa v dobrom odrazí aj na vašich faktúrach za energiu.

Jeden vrt do zeme a získate vlastný konštantný zdroj geotermálnej energie. Zariadenie je iba zo štvrtiny poháňané elektrinou, zvyšných 75 % chodu je zabezpečených obnoviteľnou podzemnou termálnou energiou. Za každý 1 kW elektriny využitý na prevádzku sa vyprodukuje 5kW tepla. Tomu sa hovorí efektivita!

Altherma 3 GEO je zároveň vašou vstupenkou do klubu „zelenej“ iniciatívy Európskej únie o dosiahnutie uhlíkovej neutrality do roku 2050. Toto tepelné čerpadlo vďaka využitiu revolučného chladiva R-32

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie:

    Nenašli sa žiadne

Scroll to Top