Vrchol luxusu po nemecky alebo toto je nový Mercedes-Maybach triedy S.

Nový Mercedes-Benz triedy S W223 bol predstavený v septembri, ale vrcholná verzia Maybach nebola vtedy predstavená. Teraz prichádza luxusná verzia Mercedes-Maybach triedy S X223.

Zobraziť prezentáciu.

Nový Maybach vyzerá luxusne a aristokraticky. Ponúka dvojfarebnú karosériu, chrómové nasávanie vzduchu vpredu a chrómovú masku chladiča so zvislým lemovaním. Zadná čas je jednoduchšia, ale nájdeme tam chrómové lemovanie na nárazníku.

Interiér nového Maybach je v podstate rovnaký ako má trieda S, ale luxusnejší. Najväčšie zmeny nastávajú vzadu. Tam nájdeme dvojicu sedadiel Executive a medzi nimi veľký panel. Tam sa nachádza odkladací priestor, stolík, dotykové ovládanie infoteimentu a chladnička pre šampanské. V zadnej časti predného pravého sedadla sa nachádza opierka nôh s masážou.

Zobraziť prezentáciu.

Na začiatok sú v ponuke dve benzínové verzie S580 a S650. S580 má pod kapotou 4,0-litrový osemvalec s výkonom 496 koní. S650 má pod kapotou 60-litrový dvanásťvalec s výkonom 603 koní. Oba motory sú spojené s 9-stupňovou automatickou prevodovkou. Neskôr má prísť do ponuky aj plug-in hybrid s 3,0 litrovým šesťvalcom.

Mercedes-Maybach S-Klasse X223

The post Vrchol luxusu po nemecky alebo toto je nový Mercedes-Maybach triedy S. appeared first on spiatocka.sk.

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie: