Vyžrebovali dvojice play-off Ligy majstrov, možného súpera spoznala aj Slavia Praha

V play-off futbalovej Ligy majstrov 2019/2020 môže dôjsť aj ku konfrontácii škótskeho Celticu Glasgow s českou Slaviou Praha či cypersko-holandskej bitke medzi tímom APOEL Nikózia a semifinalistom uplynulej edície Ajaxom Amsterdam.

V ligovej vetve play-off sa črtá aj zaujímavý dvojzápas tradičných účastníkov skupinovej fázy LM – gréckeho Olympiakosu Pireus s portugalským FC Porto. Rozhodol o tom pondelkový žreb tejto fázy v sídle Európskej futbalovej únie (UEFA) vo švajčiarskom Nyone.

Úvodné zápasy záverečného kvalifikačného kola kontinentálneho pohára číslo jeden sa uskutočnia v dňoch 20. a 21. augusta, odvety odohrajú o týždeň neskôr – 27. a 28. augusta. Ešte predtým sa však uskutoční 3. predkolo, ktorého zápasy sú na programe v dňoch 6. a 7., resp. 13. a 14. augusta.

Liga majstrov – dvojice play-off

  • prvé zápasy 20. a 21. augusta 2018, odvety 27. a 28. augusta 2019

Majstrovská vetva

postupujúci z 3. predkola Dinamo Záhreb (Chor.) / Ferencváros Budapešť(Maď.) – postupujúci z 3. predkola NK Maribor (Slovin.) / Rosenborg Trondheim (Nór.)

postupujúci z 3. predkola CFR Kluž (Rum.) / Celtic Glasgow (Škót.) – Slavia Praha (ČR)
Young Boys Bern (Švaj.) – postupujúci z 3. predkola Crvena zvezda Belehrad (Srb.) / FC Kodaň (Dán.)

postupujúci z 3. predkola APOEL Nikózia (Cyp.) / FK Karabach (Azer.) – postupujúci z 3. predkola PAOK Solún (Gréc.) / Ajax Amsterdam (Hol.)

Ligová vetva

postupujúci z 3. predkola FC Bazilej (Švaj.) / LASK Linz (Rak.) – postupujúci z 3. predkola FC Bruggy (Belg.) / Dynamo Kyjev (Ukr.)

postupujúci z 3. predkola Istanbul Basaksehir (Tur.) / Olympiakos Pireus (Gréc.) – postupujúci z 3. predkola FK Krasnodar (Rus.) / FC Porto (Portug.)

Príspevky z rovnakej kategórie:

    Nenašli sa žiadne