Boli sme sa pozrieť na BMW R18. Ako vyzerá naživo?

Ak spomeniem motocykel BMW, tak väčšinu motorkárov napadne motorka s motorom boxer. Práve boxer je pre motocykle BMW špecifický a nezameniteľný. Avšak len nedávno BMW predstavilo motorku s najväčším vyrobeným motorom boxer. Ako vyzerá naživo? Na to sme sa pozreli vo Švajčiarskom Dietlikone.

BMW R18

Dizajn BMW R18 je jedným slovom brutálny. Motorka dizajnovo odkazuje na motocykel BMW R5, ktorý sa vyrábal v 30. rokoch minulého storočia a musím povedať, že v BMW sa im to podarilo. Samotný motor a blok motora je spracovaný nádherne. K tomu krásny dizajn, ktorá fakt odkazuje na staré motocykle BMW. Na túto motorku sa človek môže pozerať z každej strany a vždy je na nej na čo pozerať. Ešte keď k tomu prirátame nádherné výfuky, tak je to krásna motorka. Dokonca motorka sa dá dosť široko konfigurovať, takže každý si ju vie prispôsobiť podľa seba.

BMW R18

Srdcom motorky je veľký BOXER s objemom 1 802 ccm. Jeho výkon je 91 koní pri 4 750 ot/min. Krútiaci moment 158 Nm je dostupný 3 000 ot/min, avšak 150 Nm je k dispozícii v rozmedzí otáčok 2000-4000.

The post Boli sme sa pozrieť na BMW R18. Ako vyzerá naživo? appeared first on spiatocka.sk.

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie:

Scroll to Top