Hyundai predstaví na ženevskom autosalóne novú generáciu i20. Tento rok predstaví Hyundai viacero vozidiel.

Súčasná generácia Hyundai i20 je na trhu nejaký ten rok a v podstate je čas na novú generáciu pretože konkurencia nespí na vavrínoch. Kórejská automobilka nenechá nič len tak a už o pár týždňov predstaví novú generáciu i20.

Hyundai i20 2020

Nová generácia Hyundai i20 bude prvým vozidlom s dizajnovým jazykom Sensous Sportiness, ktorý sa vyznačuje harmóniou a dokonalým vyvážením štyroch základných prvkov, ktorými sú: proporcie, architektúra, styling a technológia. Tento dizajnový jazyk má za úlohu obohatiť vozidlá Hyundai o prirodzenú krásu a výrazným vzhľadom vytvoriť vyššiu emotívnu hodnotu a príťažlivosť. Novinka tak bude pôsobiť oveľa športovejšie a modernejšie.

V interiéri nájdeme dva 10,25-palcové displeje. Jeden bude ako virtual kokpit a druhý centrálny dotykový displej.

O technike Hyundai nič neprezradil, ale pod kapotou môžeme očakávať pravdepodobne atmosférický benzín 1,2 a turbom preplňovaný motor 1,0 TGD-I.

Hovorí sa aj o ostrej verzii N. Podľa našich neoficiálnych informácií by mala prísť verzia i20 N začiatkom budúceho roka na trh, takže koncom roka by mohlo prebehnúť predstavenie. Pod kapotou i20 N by mal byť motor 1,6 T-GDi s výkonom viac ako 200 koní s pohonom predných kolies a manuálnou prevodovkou.

Hyundai i20 2020

Hyundai i20 bude predstavený na autosalóne v Ženeve. Prinesieme ti info priamo z autosalónu. Okrem toho Hyundai na jar predstaví facelift i30 a v lete bude predstavený i30 N-Line. Taktiež sa môžeme tento rok tešiť na nový Tucson alebo Santa Fe. Fotky nového Tucsonu sme zverejnili v článku dávnejšie.

The post Hyundai predstaví na ženevskom autosalóne novú generáciu i20. Tento rok predstaví Hyundai viacero vozidiel. appeared first on spiatocka.sk.

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie: